May 28th ربات تلگرام مدیریتی، پشتیبانی وان سرور راه اندازی شد.

به نام خدا خدمتی نوین دیگر در راستای هدف مشتری مداری برای شما مشتریان گرامی انجام شد. در راستای هدف مشتری مداری و راحتی شما عزیزان بر آن شدیم تا ربات مدیریتی ، پشتیبانی وان سرور را راه اندازی ... بیشتر »

May 29th اطلاعیه انتقال هاستینگ

با سلام. به اطلاع کاربران میرسانیم که انتقال به هاستینگ جدید صورت گرفته و خواهشمندیم همه کاربران هاستینگ در وان سرور DNS ها را  در پنل دامنه خود به Nameserver های زیر تغییر ... بیشتر »

May 25th انتقال و بهبود هاستینگ اشتراکی و نمایندگی

با سلام خدمت کاربران گرامی وان سرور *کاربران هاستینگ این اطلاعیه را حتما بخوانند* از اینکه تا حال میزبان شما بودیم باعث افتخار ماست و همواره در تلاش این هستیم که بتوانیم سرویس دهی رضایت بخش رو ... بیشتر »

Nov 29th افزودن سرور مجازی ایران

با سلام و دود خدمت کاربران گرامی وان سرورافزودن بخش سرور مجازی و میکروتیک ایران از دیتاسنتر قدرتمند پارس آنلاین با پورت یک گیگ به دیگر بخش های سرور مجازی وان سرور..با توجه به درخواستهای کاربران ... بیشتر »

Nov 6th راه اندازی کنسول مدیریتی تحت وب Vcenter

با عرض ادب و احترام برای راحتی و دسترسی کامل مشتریان وان سرور به سرور مجازی خود کنسول مدیریتی وی سنتر راه اندازی کرده ایم که به راحتی از پنل مدیریتی تحت وب وی سنتر و برنامه vsphere6 به کلیه سرورهای ... بیشتر »

Oct 22nd کانال تلگرام وان سرور ( https://telegram.me/one3erver )

کانال تلگرام وان سرور به منظور اطلاعیه سایت ،اخبار ، پیشنهادهای تخفیف، کانفیگها و سرویسهای جدید و... ایجاد شده. از پیوستن شما به کانال نهایت تشکر را داریمhttps://telegram.me/one3erverآرزومند آرزوهایتان وان ... بیشتر »

Aug 23rd فعال شدن پنل مدیریت سرور مجازی

با عرض سلام و روز بخیر خدمت شما برای رفاه حال مشتریان و بهبود عملکرد پشتیبانی برآن شدیم پنل مدیریت سرور مجازی ( تحت وب) را برای مشتریان عزیز فعال کنیم. از امکانات این پنل میتوان به امکان خاموش و ... بیشتر »

Jan 4th نصب رایگان بک آپ خودکار ibsng

نصب رایگان بک آپ خودکار ibsng با توجه به مشکلات بک آپ گیری از اکانتینگ مخصوصا ibsng تصمیم به نصب بک آپ گیری خودکار برای سرورهای ibsng کاربران کردیم، تا این مشکل برای کاربران به صفر برسد  از قابلیت ... بیشتر »

Jan 1st نصب لایت اسپید بر روی سی پنل

نصب لایت اسپید بر روی سی پنلبرای اطلاعیه کاربران هاستینگبا عرض پوزش بابت قطعی هاستینگ امروز صبح علت قطعی امروز برای تغییراتی در هاستینگ و نصب لایت اسپید بوده و در حال حاضر کامل و با سرعتی بیشتر ... بیشتر »

Powered by WHMCompleteSolution