پاسخ به سوالات متداول

اگر نیاز به راهنمایی های بیشتر دارید لطفا با تلگرام ما در ارتباط باشید

ID: @hassanfe

ID: @arminkit

 • چرا اینستاگرام؟

  با رشد روز افزون در شبکه های اجتماعی، راهی برای موفقیت در کسب و کار ها و نو آوری ها شبکه های اجتماعی است. یکی از معروفترین ها اینستاگرام است که محبوبیت زیادی بین مردم فارسی زبان دارد. این راهی مناسب و ایده آل برای موفقیت در زمینه های کسب و کار و ایده های شما هست.

 • چرا وان سرور اینستا؟

  وان سرور با سابقه کار بیشتر از 5 سال و همکاری با تیم های مختلف در زمینه های مختلف برنامه نویسی و شبکه باعث شده تا با استفاده از متودهای پیشرفته و API اصلی اینستاگرام شروع به جمع آوری فالوور و لایک واقعی کند تا نیاز کاربران را تحقق یابد.

 • چگونه فالوور جذب میکنید؟

  ربات طراحی شده به صفحه کاربران تنظیم شده توسط شما (بر اساس هشتگ ها، موقعیت های جغرافیایی و کاربران هدف) رفته و برای آنها کامنت گذاری و لایک می کند. و همچنین کاربران جدیدی را فالو می کند. با این کار، کاربران جدید شروع به بازدید از صفحه شما کرده و فالوور های شما در طی چند روز فعالیت مداوم ربات اینستاگرام، به طرز چشم گیری افزایش خواهد یافت.

 • چرا لایک کردن، کامنت گذاشتن و فالو کردن دیگران برای جذب فالوور جواب می دهد ؟

  بهترین راه برای پیدا کردن فالوور های جدید، برقراری ارتباط با کاربران جدید است. ولی چه کسی وقت این کار را دارد؟ ربات اینستاگرام هیملگرام به صورت اتوماتیک و شبانه روزی این وظیفه را برای شما به عهده می گیرد و هر روز شما را با سیلی از کاربران جدید روبرو می کند.

 • آیا فالوور هایی که وان سرور جمع می کند واقعی هستند ؟

  بله ، صد در صد. بر خلاف سایت های فروش فالوور که فالوور های تقلبی (اکانت های از پیش ساخته شده و غیر فعال) به شما ارائه می دهند، وان سرور فالوور های ۱۰۰٪ واقعی و فعال برای شما جمع آوری می کند که این مسئله می تواند تاثیر مستقیم روی فروش محصولات شما بگذارد.

 • آیا استفاده از این روش موجب مسدود شدن پیج ما نمی شود ؟

  خیر، تمام موارد امنیتی اجرا میشود و خلاف از قوانین اینستاگرام عملی انجام نمیشود. همچنین مدام عملکردهای هر اکانت زیر نظر گرفته میشود تا از رخ دادن مشکلات احتمالای جلوگیری شود.

 • آیا جذب فالوور اینستاگرام نامحدود به صورت 24 ساعته فعالیت می کند ؟

  بله، حتی در صورت بوجود آمدن 1% مشکلات احتمالی در غیر فعال شدن جایگزین زمان + زمان هدیه درنظر خواهیم گرفت.

 • آیا ممکن است این روش جدب فالوور شما از کار بیفتد ؟

  جواب کلی این سوال مثبت است! وان سرور هم مانند تمام خدمات اینترنتی ممکن است یک روز با تغییرات ناگهانی اینستاگرام به هر علتی متوقف شود یا از کار بیفتد و قطعا  هیچ مسئولیتی در قبال تغییرات ناگهانی اینستاگرام نخواهیم داشت، و در آن زمان تنها راه متوقف کردن فروش سرویس ها است؛ اما مسئله ای که اهمیت دارد این است که ما هیچ گاه از این مسئله احساس خرسندی و رضایت نخواهیم کرد زیرا هیچکس راضی به توقف فروش محصولش نیست! در نتیجه می توان اطمینان داشت که ما تمام تلاش خود را برای پایدار نگهداشتن سرویس ها خواهیم کرد و انشالله همانند پنج سال گذشته، پرقدرت و با ثبات بالا به فعالیت ادامه خواهیم داد.

 • از پیج های آماده چگونه میتوان استفاده کرد ؟

  تمامی اطلاعات موجود در پیج های آماده را میتوان تغییر داد و با نام جدید به فعالیت پرداخت .

 • پیج های آماده اینستاگرام چه سودی برای شرکت ها و موسسات دارند ؟

  شرکت ها , موسسات, ادارات و تجارت های موجود میتوانند با خرید یک پیج آماده مناسب اقتصاد خود را با قدرت بیشتری در اینستاگرام شروع کنند و با پیشی گرفتن از رقیبان بازار حدف را در دست گیرند .

 • آیا فالوور ها متوجه تغییر پیج و تبدیل به پیج جدید خواهند شد ؟

  با توجه به محدود بودن اینستاگرام به زمان حال . فالوور ها متوجه تغییر نخواهند شد و هیچ کس از تغییر پیج و تبدیل به پیج جدید اطلاع نخواهد یافت . و ریزش های فالوور اندک می باشد و وان سرور ریزش بیشتر از ۵% را تضمین میکند که جایگزین نماید.

 • چرا از هر کسی نباید پیج اینستاگرام خرید ؟

  زیرا در بازار فروش پیج ها آماده اینستاگرام افراد سودجو . با به دام انداختن افراد خود را فروشنده پیج ها معرفی کرده و پس از دریافت پول هیچگونه پیجی دریافت نخواهید کرد .یا پس از دریافت پیج ، پیج ر ا برخواهند گرداند