سرور مجازی ژاپن

سرور مجازی ژاپن

خرید سرور مجازی ژاپن: ارائه سرور مجازی لینوکسی از کشور ژاپن، مناسب برای عبور از تحریم ها، تریدر ها، دولوپرهای گوگل، سایتهای بانکی و .. با کانفیگهای متنوع.


ویژگی های سرور مجازی ژاپن:

سرور های مجازی ژاپن مجهز به هارد SSD هستند، که باعث افزایش کیفیت، سرعت و کارایی سرور های مجازی می شود . سرورهای مجازی ژاپن دارای پلن های متنوعی هستند که شما میتوانید براساس نیاز خود آن را انتخاب کنید. سرورهای ژاپن ما ایده آل برای میزبانی از سرورهای وب، پایگاه های داده و استفاده به عنوان سرور مجازی بایننس و ترید هستند که میتوانید از آن به عنوان آی پی ثابت برای بایننس و دیگر صرافی ها استفاده کنید. همه سرورها به پورت 1Gbps متصل هستند.

هنگام خرید سرور مجازی ژاپن امکان نصب برخی از توابع پر طرفدار لینوکس قابل نصب میباشد که در حین سفارش امکان انتخاب سیستم عامل مورد نظر میسر است.

پلن های سرور مجازی ژاپن

مشخصات A1 A2 A3 A4
CPU/پردازنده 1vCore 1vCore 2vCore 2vCore
RAM/حافظه 768M 1024M 2048M 4096M
HDD/هارد دیسک 20G 30G 40G 20G
نوع هارد دیسک SSD SSD SSD SSD
نوع مجازی ساز KVM KVM KVM KVM
Port/پورت 1Gbps 1Gbps 1Gbps 1Gbps
BW/ترافیک 750GB/M 1.5TB/M 2TB/M 2.5TB/M
DC/دیتاسنتر قابل سفارش از 43 کشور قابل سفارش از 43 کشور قابل سفارش از 43 کشور قابل سفارش از 43 کشور
OS/سیستم عامل Linux Linux Linux Linux
زمان تحویل 1-24 hours 1-24 hours 1-24 hours 1-24 hours
آپ تایم %99.99 %99.99 %99.99 %99.99
پشتیبانی
ماهیانه/تومان 402,000 625,110 940,680 1,149,720
  سفارش سفارش سفارش سفارش

پلــن مورد نظرتـــان را نیــافتید؟!

همین حالا پلن انتخابی یا کانفیگ اختصاصیتان را درخواست کنید

پشتیبانی 24/7

وان سرور با تیمی قدرتمند پشتیبانی 24 ساعته در هفت روز هفته را برای کاربران گرامی وان سرور تدارک دیده تا در هر زمان افتخار خدمت رسانی داشته باشد. پشتیبانی از طریق تیکت و تماس.

آپتایم 99.99%

سرورهای وان سرور از معتبرترین دیتاسنترهای جهان که دارای تضمین آپ تایم 99.99% میباشند، تیم وان سرور به صورت 24 ساعته در حال مانیتورینگ سرورها هستند تا در صورت وجود هرگونه اختلال و مشکل سریعا پیگیر حل مشکل باشند.

مجازی ساز KVM

میزبانی سرورهای مجازی در کنترل پنل Virtualizor امکان دسترسی مدیریتی بهتر با قابلیت نصب و مدیریت سیستم عامل را به شما میدهد که مناسب افرادی با کاربردهای آموزشی میباشد.

هارد NVMe

پرسرعت ترین هارد تا لحظه حال از نوع ssd Nvme میباشد که با اختلاف زیادی از رقبای نوع دیگر هاردها انتقال دیتا دارد، انتقال دیتا با سرعت تقریبا 8GB/s تجربه کاربری بهتری را در مجازی ها به نمایش میگذارد.

سیستم عامل لینوکس

این نوع سرورها به دلیل دیتاسنتری بودن، فقط به نصب سیستم عامل های لینوکس محدود هستند. امکان نصب اکثریت توابع پر مخاطب لینوکس در این سرور محیاست.

ارائه IPv4

هر سرور مجازی دارای یک آی پی اختصاصی از نوع IPv4 از همین کشور میباشد که تا زمان لغو سفارش در اختیار شماست.

برخی از سیستم عامل های قابل پشتیبانی

سوالات متداول

برخی از سوالاتی که ممکن است در ابتدا داشته باشید

بله؛ این سرورها کنترل پنل مدیریتی دارن که میتوانید برخی از توابع لینوکس را بدون نیاز به درخواست پشتیبانی نصب کنید.

منابع سخت افزاری گفته شده در هر پلن کاملا اختصاصی در اختیار کاربران قرار میگیرد.

بله، فقط امکان ارتقای پلن در صورت موجود بودن در هر بازه زمانی ممکن است و محاسبه هزینه ارتقا بر اساس زمان مانده و تفاوت قیمت دو پلن میباشد . در این خصوص میتوانید از طریق تیکت درخواست ارتقاتون رو به پشتیبانی ارسال کنید.

به دلیل دیتاسنتری بودن سرورها قابلیت ارتقای ترافیک نیست، تنها راه افزایش ترافیک ارتقای سرویس به پلن بالاتر میباشد. توجه داشته باشید که ترافیک سرور ها در بازه زمانی 30 روزه به صورت خودکار 0 میشود.

به دلیل دیتاسنتری بودن سرورها امکان ارتقای بخشی منابع ممکن نیست! در صورت ارتقا میتوانید پلن سرورتون رو به پلن بالاتر ارتقا بدهید. امکان تغییر آی پی هم میسر نیست.

اگر جواب سوالتان را نیافتید، میتوانید از لینک زیر در بخش تماس با ما از طریق پلهای ارتباطی با ما در ارتباط باشید.

صفحه تماس بـــا مـــا

نظرات مشتریان

جزیره آموزشی

برخی از پستهای آموزشی پیشنهادی
آموزش پیدا کردن و تغییر دایرکتوری در پایتون

آموزش پیدا کردن و تغییر دایرکتوری در پایتون

آموزش پیدا کردن و تغییر دایرکتوری در پایتونهنگام کار با پرونده ها در دایرکتوری ها در پایتون ، همیشه استفاده از مسیرهای مطلوب ایده خوبی است. با این حال ، اگر در حال کار با مسیرهای نسبی هستید ، باید با مفهوم دایرکتوری فعلی و آموزش پیدا کردن و تغییر دایرکتوری در پایتون آشنا شوید.هنگامی که یک اسکریپت پایتون را اجرا می کنید ، دایرکتوری کار فعلی به دایرکتوری ای که اسکریپت از آن اجرا می شود ، تنظیم می شود.پیدا کردن دایرکتوری فعلی در پایتونروشgetcwd() از ماژول سیستم عامل در پایتون، تابع یک رشته که شامل مسیر کامل دایرکتوری فعلی است.os.getcwd()برای استفاده از روش های ماژول os ، باید ماژول را در بالای پرونده وارد کنید.در زیر مثالی آورده شده است که نحوه چاپ دایرکتوری کار فعلی را نشان می دهد:# Import the os moduleimport os# Get the current working directorycwd = os.getcwd()# Print the current working directoryprint("Current working directory: {0}".format(cwd))# Print the type of the returned objectprint("os.getcwd() returns an object of type: {0}".format(type(cwd)))خروجی چیزی شبیه به این خواهد بود:Current working directory: /home/linuxize/Desktopos.getcwd() returns an object of type: <class 'str'>اگر می خواهید پوشه ای را که اسکریپت در آن قرار دارد پیدا کنید ، از os.path.realpath(__file__) استفاده کنید .تغییر دایرکتوری فعلی در پایتونبرای تغییر دایرکتوری فعلی در پایتون ، از روشchdir() استفاده کنید.os.getcwd(path)این روش یک آرگومان را می پذیرد ، مسیر دایرکتوری که می خواهید به آن تغییر دهید. آرگومان path می تواند مطلق یا نسبی باشد.به عنوان مثال:# Import the os moduleimport os# Print the current working directoryprint("Current working directory: {0}".format(os.getcwd()))# Change the current working directoryos.chdir('/tmp')# Print the current working directoryprint("Current working directory: {0}".format(os.getcwd()))خروجی چیزی شبیه به این خواهد بود:Current working directory: /home/linuxize/DesktopCurrent working directory: /tmpاستدلال ارائه شده به روش chdir() باید یک دایرکتوری باشد ، در غیر این صورت NotADirectoryError استثنا مطرح می شود. اگر دایرکتوری مشخص شده وجود نداشته باشد ، یک FileNotFoundErrorمطرح می شود. اگر کاربری که تحت آن اسکریپت اجرا می شود مجوزهای لازم را ندارد ، یک PermissionError مطرح می شود.# Import the os moduleimport ospath = '/var/www'try: os.chdir(path) print("Current working directory: {0}".format(os.getcwd()))except FileNotFoundError: print("Directory: {0} does not exist".format(path))except NotADirectoryError: print("{0} is not a directory".format(path))except PermissionError: print("You do not have permissions to change to {0}".format(path))نتیجهدر این مقاله آموزش پیدا کردن و تغییر دایرکتوری در پایتون را به شما آموزش دادیم. برای پیدا کردن دایرکتوری کار فعلی در پایتون ، از os.getcwd() استفاده کنید و برای تغییر دایرکتوری کار فعلی ، از os.chdir(path) استفاده کنید .

یکشنبه, 20 مهر 1399

ادامه مطلب
آموزش فشرده سازی و اکسترکت فایل ها از طریق SSH

آموزش فشرده سازی و اکسترکت فایل ها از طریق SSH

آموزش فشرده سازی و اکسترکت فایل ها از طریق SSHهنگام اجرای یک وبلاگ یا وبسایت در یک VPS، سرور اختصاصی یا سرور Cloud، شما باید فایلی را برای نصب یا تهیه پشتیبان تهیه کنید و یا بارگیری کنید. اگر اولین بار فشرده سازی فایل ها یا پوشه ها را انجام دهید و هنگامی که فرایند تکمیل می شود، آنها را استخراج کنید، فرآیند آپلود یا دانلود را سریعتر خواهد کرد . بنابراین، چگونه فشرده سازی و استخراج فایل ها در یک سرور را از راه دور انجام دهیم؟ اولین گام در این فرآیند شناسایی نوع آرشیو دقیق با نگاه کردن به فرمت فایل است. رایج ترین انواع آرشیوها Zip هستند ، tar (.tar)، Tar + Gunzip (.tar.gz)، Bzip (.bz2) و Rar (.rar). هر نوع آرشیو دارای فرمان خود برای فشرده سازی / اکسترکت است که در زیر آمده است: برای خرید سرور مجازی لینوکس کلیک کنیدآموزش فشرده سازی فایل ها یا پوشه ها از طریق SSH برای فرمت های مختلف فشرده، شما باید از خطوط فرمان های مختلف استفاده کنید: 1. فایل ZIP : برای فشرده سازی فایل یا پوشه به یک فایل زیپ:zip -r filename.zip file-nameبه عنوان مثال:zip -r hello.zip myfile.doc برای فشرده سازی چندین فایل و یا پوشه در فایل zip:zip -r filename.zip file1 file2 file3 ...به عنوان مثال: zip -r hello.zip a.txt b.php c.zip ...2. Bz2برای فشرده سازی فایل (ONLY) به یک فایل bz2: Bzip2 -zk file3. Gz برای فشرده سازی فایل (ONLY) به یک فایل gz: gzip -c file > file.gz4. Tar برای استخراج یک فایل tar: tar -xvf filename.tar 5. Tar.bz2 برای استخراج یک فایل tar.bz2: tar -xvjf filename.tar.bz2 6. Tar.gz برای استخراج یک فایل tar.gz: tar -xvzf filename.tar.gz به هر حال، شما باید نام فایل فایل های فشرده را با نام فایل های واقعی جایگزین کنید. z (-z) برای gzipping است که بعد از tar (فشرده سازی اضافی) رخ می دهد j (-j) برای bzipping است که بعدا به tar (فشرده سازی اضافی) d (-d) برای decompressing است که با استفاده از دستور gzip ایجاد می شود. c (-c) برای ایجاد فایل است. v (-v) برای verbose است (که من در این توضیح نخواهم بود). f (-f) برای نام فایل (که نام است که به دنبال آن است - آنچه که شما آن را می نامند)

شنبه, 11 خرداد 1398

ادامه مطلب
آموزش تبدیل windows file explorer به FTP client

آموزش تبدیل windows file explorer به FTP client

آموزش تبدیل windows file explorer به FTP clientزمانی که ما قصد انتقال فایل بین دو کامپیوتر را داریم. FTP بهترین گزینه است. و وقتی ما از windows file explorer استفاده میکنیم دیگر نیازی به نرم افزار جانبی برای FTP نداریم. در این مقاله آموزش تبدیل windows explorer به FTP client را به شما آموزش خواهیم داد.همچنین در آموزش های پیشین به نحوه ی ایجاد ftp در سیپنل و همچنین نحوه ی راه اندازی ftp در سرور مجازی پرداختیم.تنظیم FTP در File Explorerزمانی که سرور FTP را در فایل اکسپلورر ایجاد میکنیم میتوانیم به فایل های درون سرور دسترسی داشته باشیم و آن فایل ها را مدیریت کنیم و همچنین از روی سیستم (کامپیوتر) خود فایل یا فایل های مورد نظر خود را کپی و پیست کنیم.ایجاد لوکیشن شبکهزمانی که در This PC هستیم در منوی بالا و در ساید بار بر روی کامپیوتر کلیک کرده و پس از باز شدن بر روی Add a network location کلیک میکنیم.اجرای Wizardدر صفحه ی اول Wizard بر روی Next کلیک میکنیم. سپس در پنجره ی بعدی گزینه ی Choose a custom network location را انتخاب میکنیم. سپس بر روی Next کلیک میکنیم.وارد کردن آدرس FTP Serverدر این قسمت باید آدرس FTP سرور را وارد کنیم. اگر هاست (و دامنه) داریم و میخواهیم به فایل های هاست خودمان دسترسی داشته باشیم میتوانیم با استفاده از مشخصاتی که به ایمیل مان از طرف وان سرور آمده استفاده کنیم و آدرس IP و پورت مورد نظر ( که معمولا 22) را وارد کنیم. و یا اگر سرور مجازی داریم وسرور FTP بر روی آن راه اندازی کردیم. میتوانیم IP سرور مجازی خودمان را وارد کنیم.وارد کردن Usernameدر این قسمت نام کاربری یا همان Username را وارد میکنیم. البته این بخش اختیاری است به عنوان مثال در بعضی از سایت هایی که مخصوص اشتراک فایل هستند نیازی به نام کاربری نیست.نام گذاری FTP Serverدر قسمت یک نام مستعار برای FTP Server انتخاب میکنیم. متصل شدن به FTP Serverسپس به به This PC باز میگردیم و در زیر Network Locations بر روی FTP Server خودمان که به آن یک نام مستعار دادیم دو بار کلیک می کنیم. سپس پسورد خودمان را وارد میکنیم و بر روی Log On کلیک میکنیم تا به سرور مورد نظر خودمان وارد شویم.جمع بندیدر این مقاله ما به نحوه ی ایجاد ارتباط با سرور و یا هاست خودمان از طریق تبدیل windows file explorer به FTP client آشنا شدیم. امیدواریم که این آموزش برای شما مفید واقع بوده باشد.

سه‌شنبه, 18 آذر 1399

ادامه مطلب