سرور مجازی هلند

سرور مجازی هلند

سرورهای مجازی ما در اروپا با قرارگیری در دیتاسنتر های قدرتمند هلند با آپتایم بالا و کیفیت فوق العاده آماده استفاده مشتریان گرامی می باشد.*این سرور مجازی وارز می باشند و تورنت ، کرک (اکانت) و اسکن (نرم افزار های nmap و zmap) در آنها آزاد است. لذا مشتریان گرامی میتوانند به راحتی از این امکانات استفاده کنند. با خرید سرور مجازی وارز هلند میتوانید از سرور مجازی کالی لینوکس نیز در این سرور ها استفاده کنید.

چرا خرید سرور مجازی وارز هلند:


با توجه به اینکه کشور هلند یکی از کشورهای نقض قانون کپی رایت در اروپا میباشد، به همین دلیل اکثر سرورهای این کشور به صورت وارز بوده و بدون پیگیری از جرائم قوانین بین المللی اقدام به ارائه سرور و پیگیریهای بعد از آن میباشند، این امر باعث شده تا اکثر کاربران استفاده از تورنت، اسکنر، کرکر و… از سرورهای چنین دیتاسنترهایی استفاده کنند.با خرید سرور مجازی وارز هلند وان سرور می توانید از این قابلیت ها بهره ببرید که بدون مشکل و اخطارهای دیتاسنتری از سرور خود استفاده کنید ( عملیاتی که باعث اختلال و هک در شبکه های دیتاسنتر شود از سمت دیتاسنتر و وان سرور به صورت جدی پیگیری و سرور مورد نظر حذف خواهد شد ). به علت محدودیت ترافیک این سرور برای سرورهای هاست دانلود بزرگ و پر بازدید مناسب نمیباشد. استفاده از کرکرهایی که پورت سرور را اشغال میکنند در صورت خرید پهنای باند اضافی امکان استفاده از سرور را خواهند داشت.

پلن های سرور مجازی وارز هلند

مشخصات HKVM-1 HKVM-2 HKVM-3 HKVM-4 HKVM-5
CPU/پردازنده 500Mhz-1V 1Ghz-2V 1.5Ghz-2V 2Ghz-3V 2.5Ghz-3V
RAM/حافظه 512M 1024M 2048M 3072M 4096M
HDD/هارد دیسک 15G 20G 30G 40G 50G
نوع هارد دیسک SSD SSD SSD SSD SSD
نوع مجازی ساز KVM KVM KVM KVM KVM
Port/پورت 100Mbps 1Gbps 1Gbps 1Gbps 1Gbps
BW/ترافیک Unlimited/منصفانه Unlimited/منصفانه Unlimited/منصفانه Unlimited/منصفانه Unlimited/منصفانه
DC/دیتاسنتر ecatel-Holland ecatel-Holland ecatel-Holland ecatel-Holland ecatel-Holland
OS/سیستم عامل Free OS Free OS Free OS Free OS Free OS
زمان تحویل 5-30 Minutes 5-30 Minutes 5-30 Minutes 5-30 Minutes 5-30 Minutes
نوع آی پی IPv4/IPv6 IPv4/IPv6 IPv4/IPv6 IPv4/IPv6 IPv4/IPv6
آپ تایم %99.99 %99.99 %99.99 %99.99 %99.99
پشتیبانی
گارانتی بازگشت وجه
ماهیانه/تومان 311,550 467,660 623,100 779,210 934,650
سه ماهه/ تومان 934,650 1,366,800 1,713,860 2,259,240 ----
شش ماهه/تومان 1,842,500 2,700,100 3,583,830 4,206,930 ----
سالیانه/تومان 3,618,000 ---- ---- ---- ----
  سفارش سفارش سفارش سفارش سفارش

پلــن مورد نظرتـــان را نیــافتید؟!

همین حالا پلن انتخابی یا کانفیگ اختصاصیتان را درخواست کنید

پشتیبانی 24/7

وان سرور با تیمی قدرتمند پشتیبانی 24 ساعته در هفت روز هفته را برای کاربران گرامی وان سرور تدارک دیده تا در هر زمان افتخار خدمت رسانی داشته باشد. پشتیبانی از طریق تیکت و تماس.

آپتایم 99.99%

سرورهای وان سرور از معتبرترین دیتاسنترهای جهان که دارای تضمین آپ تایم 99.99% میباشند، تیم وان سرور به صورت 24 ساعته در حال مانیتورینگ سرورها هستند تا در صورت وجود هرگونه اختلال و مشکل سریعا پیگیر حل مشکل باشند.

مجازی ساز KVM

میزبانی سرورهای مجازی در کنترل پنل Virtualizor امکان دسترسی مدیریتی بهتر با قابلیت نصب و مدیریت سیستم عامل را به شما میدهد که مناسب افرادی با کاربردهای آموزشی میباشد.

پشتیبانی ویندوز سرور

این سرورها قابلیت نصب سیستم عامل ویندوز سرور را دارا هستند که در حین سفارش سرویس در گزینه سیستم عامل نوع ویندوز را انتخاب کنید. حداقل منابع برای نصب ویندوز رم 1 گیگ میباشد.

شبکه وارز

سیاستهای این دیتاسنتر به نوعی میباشد که به صورت نیمه وارز بوده و مناسب تست های نفوذ است،که برای موارد تست باعث ارسال ابیوز نخواهد شد.

IPv4 & IPv6

این سرورهای مجازی دارای یک ipv4 و یک ipv6 هستند، همچنین امکان اضافه نمودن آی پی نسل جدید از نوع ipv6 مقدور میباشد.

برخی از سیستم عامل های قابل پشتیبانی

سوالات متداول

برخی از سوالاتی که ممکن است در ابتدا داشته باشید

بله، دسترسی کامل به پنل مدیریت سرور از جمله (روشن خاموش، ریستارت، نصب سیستم عامل، vnc ، مانیتورینگ سرور و ...) دارید. امکان نصب هر نوع سیستم عامل از iso از سمت پشتیبانی ممکن است، برای نصب حتما با پشتیبان وان سرور در ارتباط باشید.

همچنین امکان تعیین iso و نصب سیستم عاملهای آماده از سمت خود شما بدون نیاز به پشتیبانی محیاست.

منابع سخت افزاری گفته شده در هر پلن کاملا اختصاصی در اختیار کاربران قرار میگیرد، پورت سرور نیز بدون هیچ محدودیت ترافیکی و پهنای باند فعال میباشد.

خیر، وان سرور همانند اکثریت سایتهای میزبانی در سرورهای مجازی خود بک آپ گیری ندارد، اگر نیاز به سروری با قابلیت بک آپ گیری دارید سرورهای مجازی انگلیس و فرانسه دارای این قابلیت هستند.

بله، فقط امکان ارتقای پلن در صورت موجود بودن در هر بازه زمانی ممکن است و محاسبه هزینه ارتقا بر اساس زمان مانده و تفاوت قیمت دو پلن میباشد . تنزل سرویس هم فقط در  زمان سررسید ممکن هست که دراین خصوص میتوانید از طریق تیکت درخواستتون رو به پشتیبانی ارسال کنید.

بله، مجازی ساز این سرورها از نوع KVM بوده و در مشخصات سرویس تمامی دسترسی ها از قبلی: 1- کنسول vnc سرور 2- تعیین بوت 3- تنظیم ایزو برای بوت 4- ریلود و نصب مجدد سیستم عامل 5- مانیتورینگ کامل 6- ریست خاموش و روشن و… مقدور است.

به دلیل وارز بودن سرورهای هلند ترافیک سرور اختصاصی محدود میباشد و برای مدیریت بهتر و راحتی کاربران از هزینه های مازاد این پلنها به صورت ترافیک نامحدود منصفانه ارائه میشود تا بدون مشکل محدودیت ترافیکی از سرورها استفاده کنید، اما روند این محدودیتها به شکل زیر در هر پلن میباشد:

پلن HKVM-1 : پورت این سرور 100Mbps و بدون محدودیت ترافیکی میباشد.

پلن HKVM-2 : پورت این سرور 1Gbps تا مصرف ترافیک 20 ترابایت ماهانه میباشد، پس از اتمام این ترافیک اضافه پیش از اتمام ماه پورت سرور به 100Mbps تغییر داده خواهد شد.(اگر نیاز به پورت 1گیگ بیشتر از مصرف این ترافیک در ماه هستید باید ترافیک مازاد خریداری کنید که هرترابایت اضافه 1 یورو محاسبه میشود)

پلن HKVM-3 : پورت این سرور 1Gbps تا مصرف ترافیک 25 ترابایت ماهانه میباشد، پس از اتمام این ترافیک اضافه پیش از اتمام ماه پورت سرور به 100Mbps تغییر داده خواهد شد.(اگر نیاز به پورت 1گیگ بیشتر از مصرف این ترافیک در ماه هستید باید ترافیک مازاد خریداری کنید که هرترابایت اضافه 1 یورو محاسبه میشود)

پلن HKVM-4 : پورت این سرور 1Gbps تا مصرف ترافیک 30 ترابایت ماهانه میباشد، پس از اتمام این ترافیک اضافه پیش از اتمام ماه پورت سرور به 100Mbps تغییر داده خواهد شد.(اگر نیاز به پورت 1گیگ بیشتر از مصرف این ترافیک در ماه هستید باید ترافیک مازاد خریداری کنید که هرترابایت اضافه 1 یورو محاسبه میشود)

پلن HKVM-5 : پورت این سرور 1Gbps تا مصرف ترافیک 35 ترابایت ماهانه میباشد، پس از اتمام این ترافیک اضافه پیش از اتمام ماه پورت سرور به 100Mbps تغییر داده خواهد شد.(اگر نیاز به پورت 1گیگ بیشتر از مصرف این ترافیک در ماه هستید باید ترافیک مازاد خریداری کنید که هرترابایت اضافه 1 یورو محاسبه میشود)

دیتاسنتر این نوع سرورهای مجازی هلند حساسیت بالایی به ابیوز ها ندارند. منظور از ابیوز اخطار هایی که از سمت دیتاسنتر و خارج از دیتاسنتر به کاربری که آی پی در اختیار آن هست ارسال میشود که قوانین کپی رایت یا دیتاسنتر را نقض کرده باشد. از این رو این دیتاسنتر نسبت به دیگر دیتاسنترها حساسیت کمتری دارد که میتوان از گزینه های مثبت این نوع سرور مجازی هلند وان سرور اشاره کرد.

این نوع سرور مناسب کاربرهایی که در حوزه شبکه و تست نفوذ و امنیت آموزش یا فعالیت میکنند مناسب میباشد. همچنین در استفاده شبکه تورنت این نوع سرورها گزینه ی مناسبی میباشند.

اگر جواب سوالتان را نیافتید، میتوانید از لینک زیر در بخش تماس با ما از طریق پلهای ارتباطی با ما در ارتباط باشید.

صفحه تماس بـــا مـــا

نظرات مشتریان

برخی از نظرات مشتریان وان سرور

جزیره آموزشی

برخی از پستهای آموزشی پیشنهادی
آموزش نصب Nginx در CentOS 8

آموزش نصب Nginx در CentOS 8

آموزش نصب Nginx در CentOS 8Nginx یک منبع باز و با عملکرد بالا HTTP و سرور پروکسی معکوس است که مسئولیت هندل کردن برخی از بزرگترین سایت های اینترنت را دارد. این می تواند به عنوان یک سرور وب مستقل ، تعادل بار ، حافظه پنهان محتوا و پروکسی معکوس برای سرورهای HTTP و غیر HTTP استفاده شود. در مقایسه با آپاچی ، Nginx می تواند تعداد بسیار زیادی از اتصالات همزمان را کنترل کند و از هر اتصال ردپای حافظه کمتری نیز دارد. در این آموزش نحوه نصب و مدیریت Nginx در CentOS 8 توضیح داده شده است. پیش نیازها آیا میدانستید در حال حاضر پربازدید ترین سایت های دنیا (فیس بوک ، توئیتر و ... ) بر روی هارد های NVme میزبانی می شوند؟شما با خرید سرور مجازی NVme وان سرور علاوه بر آپتایم و سرعت بسیار بالا از گارانتی 100 درصدی بازگشت وجه و همچنین تحویل سریع بهرمند خواهید شد.برای سرمایه گذاری در آینده نزدیک و بهرمندی از این سرورهای قدرتمند همین حالا کلیک کنید. قبل از ادامه ، اطمینان حاصل کنید که به عنوان کاربر دارای امتیازات sudo وارد شده اید ، و شما Apache یا هر فرآیند دیگری را که در پورت 80 یا 443 اجرا می شود ، ندارید. نصب Nginx در CentOS 8 در CentOS 8 ، بسته Nginx در مخازن پیش فرض CentOS موجود است. Nginx در CentOS 8 به راحتی با تایپ کردن دستور زیر قابل نصب است: sudo yum install nginx پس از اتمام نصب ، سرویس Nginx را فعال و استارت کنید: sudo systemctl enable nginxsudo systemctl start nginx برای تأیید صحت اجرای سرویس ، وضعیت آن را بررسی کنید: sudo systemctl status nginxخروجی باید چیزی شبیه به این باشد:● nginx.service - The nginx HTTP and reverse proxy serverLoaded: loaded (/usr/lib/systemd/system/nginx.service; enabled; vendor preset: disabled)Active: active (running) since Sun 2019-10-06 18:35:55 UTC; 17min ago...تنظیم فایروال FirewallD راه حل پیش فرض فایروال در Centos 8 است. در حین نصب ، Nginx پرونده هایی برای سرویس Firewalld با قوانین از پیش تعریف شده برای دسترسی به درگاه های HTTP ( 80 ) و HTTPS ( 443 ) ایجاد می کند. برای باز کردن دائمی پورت های لازم از دستورات زیر استفاده کنید: sudo firewall-cmd --permanent --zone=public --add-service=httpsudo firewall-cmd --permanent --zone=public --add-service=httpssudo firewall-cmd --reloadاکنون می توانید نصب Nginx خود را با باز کردن http://YOUR_IP در مرورگر وب خود امتحان کنید. شما باید صفحه پیش فرض خوش آمد گویی Nginx را ببینید ، که باید مانند تصویر زیر باشد:آموزش نصب Nginx در CentOS 8ساختار فایل پیکربندی Nginx و بهترین روش ها تمام پرونده های پیکربندی Nginx در دایرکتوری/etc/nginx/ قرار دارند. پرونده اصلی پیکربندی Nginx /etc/nginx/nginx.conf . ایجاد یک فایل پیکربندی جداگانه برای هر دامنه باعث می شود نگهداری برای سرور ساده تر شود. پرونده های بلوک سرور Nginx باید با .conf خاتمه یابند و در فهرست /etc/nginx/conf.d ذخیره شوند. می توانید تعداد دلخواه بلوک سرورهای مختلف را داشته باشید. این یک عمل خوب برای پیروی از یک کنوانسیون نامگذاری استاندارد است. به عنوان مثال ، اگر نام دامنه mydomain.com است، پس پرونده پیکربندی باید mydomain.com.conf نامگذاری شود اگر از بخش های پیکربندی قابل تکرار در بلوک های سرور دامنه خود استفاده می کنید ، ایده خوبی است که بتوانید آن بخش ها را به قسمت های کوچک تبدیل کنید. پرونده های log Nginx ( access.log و error.log ) در فهرست /var/log/nginx/ فهرست قرار دارند. توصیه می شود برای هر بلوک سرور ، دسترسی به پرونده های مختلف و دسترسی به خطاها داشته باشید. شما می توانید فهرست اصلی root domain خود را در هر مکانی که می خواهید تنظیم کنید. رایج ترین مکان های مربوط به webroot عبارتند از: /home/<user_name>/<site_name> /var/www/<site_name> /var/www/html/<site_name> /opt/<site_name> /usr/share/nginx/html نتیجه تبریک می گویم ، شما Nginx را با موفقیت روی سرور CentOS 8 خود نصب کرده اید. اکنون آماده استفاده از برنامه های خود و استفاده از Nginx به عنوان وب سرور یا سرور پروکسی هستید.

دوشنبه, 15 مهر 1398

ادامه مطلب
تانل دو سرور لینوکس لوکال به اینترنت

تانل دو سرور لینوکس لوکال به اینترنت

تانل دو سرور لینوکس لوکال به اینترنتدر زیرساخت یک شبکه ( با توجه به مشترک بودن ) ممکن است، دارای یک شبکه ی پابلیک (Public) یا عمومی و همچنین یا یک شبکه ی خصوصی (Private) یا پراویت باشد. امکان دارد در شبکه عمومی به هیچ نوع ارتباطی به شبکه خصوصی نیازی نباشد، اما در مواردی در سابنت یا زیر شبکه ی خصوصی ممکن است نیاز به ارتباط با بیرون باشد. مثلا فرض کنید نیاز هست که در سابنت خصوصی ( شبکه ی مورد نظر پرایوت ) ما نیاز به آپدیت کردن فایروال یا نرم افزار های مورد نظر و یا بک آپ گیری بر روی اینترنت داشته باشیم. در این مقاله آموزش تانل دو سرور لینوکس لوکال به اینترنت را به شما آموزش خواهیم داد.از یک گیتوی سیستم عامل لینوکس با دو کارت شبکه برای متصل کردن دو شبکه به هم ( یا در اصطلاح بریج زدن یا پل زدن بین دو شبکه ) می توان استفاده کرد. یک کارت شبکه میتواند برای شبکه بیرونی یا پبلیک و دیگری برای شبکه ی خصوصی یا پرایوت در سرور استفاده شود. برای این کار از IP Forwarding و NAT برای هدایت ترافیک شبکه ( مسیریابی یا روتینگ ) استفاده می کنیم ( از شبکه خصوصی به شبکه عمومی ) .ترافیک سرور ها یا نود های داخلی به نظر می رسد از IP گیتوی سرچشمه میگیرند، ترافیک های ایجاد شده ی خارجی به گیتوی رسیده و از سابنت یا شبکه ی پرایوت قابل مشاهده نیستند.البته فایروال سرور گیتوی، می تواند ترافیک خروجی از شبکه را کنترل و اصلاح کند.موارد مورد نیازلینوکس CentOS یا Red Hat Enterpriseیک گیتوی به همراه 2 کارت شبکه که شامل موارد زیر است:کارت شبکه ی پابلیک با آدرس IP مثلا 203.0.113.110کارت شبکه ی پرایوت با آدرس IP مثلا 10.0.0.1یک سرور یا نود معمولی با همراه یک کارت شبکه :کارت شبکه ی پرایوت با آدرس IP مثلا 10.0.0.2انجام زیرساختدر این مثال ، زیر ساخت ما تشکیل شده است از یک گیتوی که شبکه پرایوت را به شبکه اینترنت بریج می کند.کارت شبکه ی اولیه ، eth0 ، گیتوی را به آدرسIP ، مورد نظر یعنی 203.0.113.110 و همچنین به همراه اینترنت پابلیک از طریق LAN 1 متصل می کند. کارت شبکه ی ثانویه ، یعنی eth1 ، آدرس IP مورد نظر یعنی 10.0.0.1 را به شبکه پرایوت بر روی LAN 2 متصل می کند.دومین سرور داخلی که در این جا با نام node 1 تعریف شده ، به همراه آدرس IP خودش یعنی 10.0.0.2 بر روی LAN 2 در شبکه ی پرایوت مستقر است. البته سرور ها یا نود های دیگر در این شبکه ، به همین ترتیب پیکربندی خواهند شد. تصویر زیر دیاگرامی تمثیلی است برای درک بهتر آنچه گفته شد.پیکربندی کارت شبکه ی گیتوی اولیهبه صورت پیشفرض ، آدرس IP پابلیک به گیتوی سرور اختصاص داده شده است. این مسئله برای این آموزش مناسب است، البته می توان از آدرس IP پابلیک استاتیک هم استفاده نمود.هیچ تغییری لازم نیست در /etc/sysconfig/network-scripts/ifcfg-eth0 انجام داد ، مگر این که آدرس IP استاتیک مد نظر ما باشد. به صورت پیش فرض فایل ifcfg-eth0 به احتمال خیلی زیاد کافی است ، اما پارامتر های اصلی پیکربندی را در زیر آمده است :BOOTPROTO="dhcp" DEVICE="eth0" ONBOOT="yes" پیکربندی کارت شبکه ی گیتوی ثانویهکارت شبکه ی ثانویه بر روی گیتوی سرور اصلی نیاز به استقرار آدرس IP استاتیک دارد. فایل /etc/sysconfig/network-scripts/ifcfg-eth1 باید همانند موارد زیر باشد.BOOTPROTO="static" IPADDR="10.0.0.1" NETMASK="255.255.255.0" DEVICE="eth1" ONBOOT="yes"سرویس شبکه ی مورد نظر برای انجام تغییرات باید یک بار ریست شود ، که البته در موقع ریست شدن ممکن است ما ارتباط مان را به مدت زمان محدود و خیلی کمی از دست بدهیم:systemctl restart NetworkManagerپیکربندی کارت شبکه سرور داخلیسرور node1 داخلی نیاز به استقرار آدرس IP پرایوت استاتیک و همچنین آدرس IP گیتوی که با آدرس IP گیتوی خروجی مطابقت دارد را نیازمند است. فایل /etc/sysconfig/network-scripts/ifcfg-eth0 را مطابق آدرس IP استاتیک ، نت مسک ، و گیتوی مطلبق زیر به روز رسانی یا آپدیت می کنیم.TYPE="Ethernet" BOOTPROTO="static" IPADDR="10.0.0.2" NETMASK="255.255.255.0" GATEWAY="10.0.0.1" DEVICE="eth0" ONBOOT="yes"سرویس نتورک منیجر ( NetworkManager ) بر روی هر سرور باید برای اعمال تغییرات یکبار ریست شوند.systemctl restart NetworkManagerفعال کردن IP Forwardingدر این مرحله ما نیاز داریم Forwarding یا حمل و نقل IP را از طریق خط فرمان اعمال کنیم.sysctl -w net.ipv4.ip_forward=1برای حفظ فورواردینگ در هنگام ریبوت یا خاموش و روشن شدن سرور نیاز است که در فایل /etc/sysctl.d/ip_forward.conf تغییرات زیر را اعمال کنیم.echo "net.ipv4.ip_forward = 1" >> /etc/sysctl.d/ip_forward.confفعال کردن NATمسکیوریت کردن IP یا ( IP masquerading ) هم اکنون باید از طریق IPtables و با توجه به دستورات زیر فعال شود.firewall-cmd --permanent --direct --passthrough ipv4 -t nat -I POSTROUTING -o eth0 -j MASQUERADE -s 10.0.0.0/24firewall-cmd --reloadنود یا کامپیوتر داخلی هم اکنون باید با اینترنت جهانی و توسط گیتوی سرور اصلی در ارتباط باشد. برای اثباط این مسئله کافی است که از طریق کامپیوتر داخلی پینگ گرفته شود تا پینگ به سرور اصلی رسیده و تست شود.ping 8.8.8.8جمع بندیخب! ما در این آموزش سعی کردیم به صورت ساده و راحت و روان آموزش تانل دو سرور لینوکس لوکال به اینترنت را بیان کنیم. امیدواریم از این آموزش بهره کافی را برده باشید.

چهارشنبه, 21 مهر 1400

ادامه مطلب
آموزش پیکربندی حساب های ایمیل cPanel در Mozilla Thunderbird

آموزش پیکربندی حساب های ایمیل cPanel در Mozilla Thunderbird

آموزش پیکربندی حساب های ایمیل cPanel در Mozilla Thunderbirdدارندگان حساب میزبانی وب با برنامه های میزبانی وب فعال با cPanel می توانند حساب های ایمیل cPanel را در Mozilla Thunderbird پیکربندی کنند. cPanel (صفحه کنترل) یک سرویس گیرنده ایمیل به نام Webmail به کاربران ارائه می دهد.در واقع ، استفاده از ایمیل سفارشی برای یک وب سایت می تواند تأثیر مثبتی در تجارت کوچک داشته باشد. ما در این آموزش به کاربران خود نشان می دهیم که چگونه می توان حساب ایمیل cPanel را برای استفاده با سرویس گیرنده ایمیل Mozilla Thunderbird پیکربندی کرد.کارهای مقدماتیقبل از اینکه شما به عنوان صاحب حساب cPanel بتوانید حسابهای ایمیل cPanel را برای Mozilla Thunderbird پیکربندی کنید ، باید چند کار انجام شود.تهیه کردن دامنه و صندوق پستی سفارشییک صندوق پستی سفارشی میشود "yourdomain@" به جای "youremailprovider@" است. این مسئله برای دارندگان وب سایت مناسب وحائز اهمیت است. در واقع ، یک صندوق پستی سفارشی می تواند به افزایش اعتماد و اعتبار وب سایت کمک کند. برای ایجاد یک حساب کاربری cPanel به یک حساب ایمیل cPanel ، یک نام دامنه مورد نیاز است بنابراین باید یکی خریداری شود!شما به عنوان یک کاربر جدید ممکن است نام دامنه نداشته باشد بنابراین نمی توانید حساب های ایمیل cPanel ایجاد کنید. توصیه می شود به یک نام دامنه خوب فکر کنید و سپس قبل از خرید در دسترس بودن دامنه را بررسی کنید.پیدا کردن جزئیات ورود به حساب ایمیل cPanelشما قبل از پیکربندی حساب ایمیل cPanel خود برای Mozilla Thunderbird ، باید حساب های ایمیل cPanel انتخابی خود را در جزئیات ورود و اطلاعات اتصال سرور پیدا کنید.وارد cPanel شویدبر روی گزینه ی Email Accounts کلیک نماییدبرای پیکربندی Mozilla Thunderbird بر روی گزینه ی Connect Devices کلیک کنید.دانلود و نصب Mozilla Thunderbird Email Clientبرای دانلود نرم افزار Mozilla Thunderbird به وبسایت اصلی این نرم افزار مراجعه کنید. در ادامه بر روی free download کلیک نمایید.بعد از دانلود این نرم افزار بر روی فایل نصبی مورد نظر دو بار کلیک کرده و آن را نصب کنید.پیکربندی حساب های ایمیل cPanel در Mozilla Thunderbirdاضافه کردن ایمیل cPanel به Thunderbirdبعد از باز کردن نرم افزار باید آن راپیکربندی کنیم. اطلاعات مربوط به مشخصات IMAP و POP3 را که برایمان از هاستینگ ارسال شده را وارد میکنیم. یا از هاستینگ مورد نظر ، اطلاعات و مشخصات مربوطه را میگیریم.بعد از اینکه مشخصات را وارد کردیم و پیکربندی را نجام دادیم ، می توانیم به ایمیل های خود دسترسی داشته باشیم.همچنین با کلیک بر روی گزینه ی Email ، ایمیل جدیدی اضافه کنیم و یا با کلیک بر روی inbox به پوشه ی اینباکس و ایمیل های خود دسترسی داشته باشیم.چرا Mozilla Thunderbird ؟Mozilla Thunderbird طیف وسیعی از ابزارهای ایمیل و ویژگی های مفیدی را که می تواند برای بهبود بهره وری و افزایش میزان موفقیت در تبلیغات بازاریابی ایمیل استفاده شود ، به کاربران ارائه می دهد.این نرم افزار بسیار کاربر پسند است. از امنیت فوق العاده بالایی برخوردار است.قابل تنظیم و کاستومایز است.قابلیت اضافه کردن چندین ایمیل و اکانت است.دارای قابلیت اضافه کردن افزونه است.جمع بندیما در این آموزش به معرفی نرم افزار Mozilla Thunderbird و آموزش پیکربندی حساب های ایمیل cPanel در Mozilla Thunderbird پرداختیم. امیدواریم که از این آموزش بهره کافی را برده و استفاده ی لازم راببرید.

سه‌شنبه, 02 دی 1399

ادامه مطلب