سرور مجازی هلند

سرور مجازی هلند

سرورهای مجازی ما در اروپا با قرارگیری در دیتاسنتر های قدرتمند هلند با آپتایم بالا و کیفیت فوق العاده آماده استفاده مشتریان گرامی می باشد.*این سرور مجازی وارز می باشند و تورنت ، کرک (اکانت) و اسکن (نرم افزار های nmap و zmap) در آنها آزاد است. لذا مشتریان گرامی میتوانند به راحتی از این امکانات استفاده کنند. با خرید سرور مجازی وارز هلند میتوانید از سرور مجازی کالی لینوکس نیز در این سرور ها استفاده کنید.

چرا خرید سرور مجازی وارز هلند:


با توجه به اینکه کشور هلند یکی از کشورهای نقض قانون کپی رایت در اروپا میباشد، به همین دلیل اکثر سرورهای این کشور به صورت وارز بوده و بدون پیگیری از جرائم قوانین بین المللی اقدام به ارائه سرور و پیگیریهای بعد از آن میباشند، این امر باعث شده تا اکثر کاربران استفاده از تورنت، اسکنر، کرکر و… از سرورهای چنین دیتاسنترهایی استفاده کنند.با خرید سرور مجازی وارز هلند وان سرور می توانید از این قابلیت ها بهره ببرید که بدون مشکل و اخطارهای دیتاسنتری از سرور خود استفاده کنید ( عملیاتی که باعث اختلال و هک در شبکه های دیتاسنتر شود از سمت دیتاسنتر و وان سرور به صورت جدی پیگیری و سرور مورد نظر حذف خواهد شد ). به علت محدودیت ترافیک این سرور برای سرورهای هاست دانلود بزرگ و پر بازدید مناسب نمیباشد. استفاده از کرکرهایی که پورت سرور را اشغال میکنند در صورت خرید پهنای باند اضافی امکان استفاده از سرور را خواهند داشت.

تخفیف 50 درصدی سرور مجازی

پلن های سرور مجازی وارز هلند

مشخصات HKVM-1 HKVM-2 HKVM-3 HKVM-4 HKVM-5
CPU/پردازنده 500Mhz-1V 1Ghz-2V 1.5Ghz-2V 2Ghz-3V 2.5Ghz-3V
RAM/حافظه 512M 1024M 2048M 3072M 4096M
HDD/هارد دیسک 15G 20G 30G 40G 50G
نوع هارد دیسک SSD SSD SSD SSD SSD
نوع مجازی ساز KVM KVM KVM KVM KVM
Port/پورت 100Mbps 1Gbps 1Gbps 1Gbps 1Gbps
BW/ترافیک Unlimited/منصفانه Unlimited/منصفانه Unlimited/منصفانه Unlimited/منصفانه Unlimited/منصفانه
DC/دیتاسنتر ecatel-Holland ecatel-Holland ecatel-Holland ecatel-Holland ecatel-Holland
OS/سیستم عامل Free OS Free OS Free OS Free OS Free OS
زمان تحویل 5-30 Minutes 5-30 Minutes 5-30 Minutes 5-30 Minutes 5-30 Minutes
نوع آی پی IPv4/IPv6 IPv4/IPv6 IPv4/IPv6 IPv4/IPv6 IPv4/IPv6
آپ تایم %99.99 %99.99 %99.99 %99.99 %99.99
پشتیبانی
گارانتی بازگشت وجه
ماهیانه/تومان 302,250 453,700 604,500 755,950 906,750
سه ماهه/ تومان 906,750 1,326,000 1,662,700 2,191,800 ----
شش ماهه/تومان 1,787,500 2,619,500 3,476,850 4,081,350 ----
سالیانه/تومان 3,510,000 ---- ---- ---- ----
  سفارش سفارش سفارش سفارش سفارش

پلــن مورد نظرتـــان را نیــافتید؟!

همین حالا پلن انتخابی یا کانفیگ اختصاصیتان را درخواست کنید

پشتیبانی 24/7

وان سرور با تیمی قدرتمند پشتیبانی 24 ساعته در هفت روز هفته را برای کاربران گرامی وان سرور تدارک دیده تا در هر زمان افتخار خدمت رسانی داشته باشد. پشتیبانی از طریق تیکت و تماس.

آپتایم 99.99%

سرورهای وان سرور از معتبرترین دیتاسنترهای جهان که دارای تضمین آپ تایم 99.99% میباشند، تیم وان سرور به صورت 24 ساعته در حال مانیتورینگ سرورها هستند تا در صورت وجود هرگونه اختلال و مشکل سریعا پیگیر حل مشکل باشند.

مجازی ساز KVM

میزبانی سرورهای مجازی در کنترل پنل Virtualizor امکان دسترسی مدیریتی بهتر با قابلیت نصب و مدیریت سیستم عامل را به شما میدهد که مناسب افرادی با کاربردهای آموزشی میباشد.

پشتیبانی ویندوز سرور

این سرورها قابلیت نصب سیستم عامل ویندوز سرور را دارا هستند که در حین سفارش سرویس در گزینه سیستم عامل نوع ویندوز را انتخاب کنید. حداقل منابع برای نصب ویندوز رم 1 گیگ میباشد.

شبکه وارز

سیاستهای این دیتاسنتر به نوعی میباشد که به صورت نیمه وارز بوده و مناسب تست های نفوذ است،که برای موارد تست باعث ارسال ابیوز نخواهد شد.

IPv4 & IPv6

این سرورهای مجازی دارای یک ipv4 و یک ipv6 هستند، همچنین امکان اضافه نمودن آی پی نسل جدید از نوع ipv6 مقدور میباشد.

برخی از سیستم عامل های قابل پشتیبانی

سوالات متداول

برخی از سوالاتی که ممکن است در ابتدا داشته باشید

بله، دسترسی کامل به پنل مدیریت سرور از جمله (روشن خاموش، ریستارت، نصب سیستم عامل، vnc ، مانیتورینگ سرور و ...) دارید. امکان نصب هر نوع سیستم عامل از iso از سمت پشتیبانی ممکن است، برای نصب حتما با پشتیبان وان سرور در ارتباط باشید.

همچنین امکان تعیین iso و نصب سیستم عاملهای آماده از سمت خود شما بدون نیاز به پشتیبانی محیاست.

منابع سخت افزاری گفته شده در هر پلن کاملا اختصاصی در اختیار کاربران قرار میگیرد، پورت سرور نیز بدون هیچ محدودیت ترافیکی و پهنای باند فعال میباشد.

خیر، وان سرور همانند اکثریت سایتهای میزبانی در سرورهای مجازی خود بک آپ گیری ندارد، اگر نیاز به سروری با قابلیت بک آپ گیری دارید سرورهای مجازی انگلیس و فرانسه دارای این قابلیت هستند.

بله، فقط امکان ارتقای پلن در صورت موجود بودن در هر بازه زمانی ممکن است و محاسبه هزینه ارتقا بر اساس زمان مانده و تفاوت قیمت دو پلن میباشد . تنزل سرویس هم فقط در  زمان سررسید ممکن هست که دراین خصوص میتوانید از طریق تیکت درخواستتون رو به پشتیبانی ارسال کنید.

بله، مجازی ساز این سرورها از نوع KVM بوده و در مشخصات سرویس تمامی دسترسی ها از قبلی: 1- کنسول vnc سرور 2- تعیین بوت 3- تنظیم ایزو برای بوت 4- ریلود و نصب مجدد سیستم عامل 5- مانیتورینگ کامل 6- ریست خاموش و روشن و… مقدور است.

به دلیل وارز بودن سرورهای هلند ترافیک سرور اختصاصی محدود میباشد و برای مدیریت بهتر و راحتی کاربران از هزینه های مازاد این پلنها به صورت ترافیک نامحدود منصفانه ارائه میشود تا بدون مشکل محدودیت ترافیکی از سرورها استفاده کنید، اما روند این محدودیتها به شکل زیر در هر پلن میباشد:

پلن HKVM-1 : پورت این سرور 100Mbps و بدون محدودیت ترافیکی میباشد.

پلن HKVM-2 : پورت این سرور 1Gbps تا مصرف ترافیک 20 ترابایت ماهانه میباشد، پس از اتمام این ترافیک اضافه پیش از اتمام ماه پورت سرور به 100Mbps تغییر داده خواهد شد.(اگر نیاز به پورت 1گیگ بیشتر از مصرف این ترافیک در ماه هستید باید ترافیک مازاد خریداری کنید که هرترابایت اضافه 1 یورو محاسبه میشود)

پلن HKVM-3 : پورت این سرور 1Gbps تا مصرف ترافیک 25 ترابایت ماهانه میباشد، پس از اتمام این ترافیک اضافه پیش از اتمام ماه پورت سرور به 100Mbps تغییر داده خواهد شد.(اگر نیاز به پورت 1گیگ بیشتر از مصرف این ترافیک در ماه هستید باید ترافیک مازاد خریداری کنید که هرترابایت اضافه 1 یورو محاسبه میشود)

پلن HKVM-4 : پورت این سرور 1Gbps تا مصرف ترافیک 30 ترابایت ماهانه میباشد، پس از اتمام این ترافیک اضافه پیش از اتمام ماه پورت سرور به 100Mbps تغییر داده خواهد شد.(اگر نیاز به پورت 1گیگ بیشتر از مصرف این ترافیک در ماه هستید باید ترافیک مازاد خریداری کنید که هرترابایت اضافه 1 یورو محاسبه میشود)

پلن HKVM-5 : پورت این سرور 1Gbps تا مصرف ترافیک 35 ترابایت ماهانه میباشد، پس از اتمام این ترافیک اضافه پیش از اتمام ماه پورت سرور به 100Mbps تغییر داده خواهد شد.(اگر نیاز به پورت 1گیگ بیشتر از مصرف این ترافیک در ماه هستید باید ترافیک مازاد خریداری کنید که هرترابایت اضافه 1 یورو محاسبه میشود)

دیتاسنتر این نوع سرورهای مجازی هلند حساسیت بالایی به ابیوز ها ندارند. منظور از ابیوز اخطار هایی که از سمت دیتاسنتر و خارج از دیتاسنتر به کاربری که آی پی در اختیار آن هست ارسال میشود که قوانین کپی رایت یا دیتاسنتر را نقض کرده باشد. از این رو این دیتاسنتر نسبت به دیگر دیتاسنترها حساسیت کمتری دارد که میتوان از گزینه های مثبت این نوع سرور مجازی هلند وان سرور اشاره کرد.

این نوع سرور مناسب کاربرهایی که در حوزه شبکه و تست نفوذ و امنیت آموزش یا فعالیت میکنند مناسب میباشد. همچنین در استفاده شبکه تورنت این نوع سرورها گزینه ی مناسبی میباشند.

اگر جواب سوالتان را نیافتید، میتوانید از لینک زیر در بخش تماس با ما از طریق پلهای ارتباطی با ما در ارتباط باشید.

صفحه تماس بـــا مـــا

نظرات مشتریان

برخی از نظرات مشتریان وان سرور

جزیره آموزشی

برخی از پستهای آموزشی پیشنهادی
تغییر پسورد root لینوکس

تغییر پسورد root لینوکس

پس از ورود به SSH سرور لینوکسی خود برای تغییر پسورد مدیر اصلی (root) سرور خود می توانید از دستور کد:Passwd rootو سپس تایپ پسورد جدید استفاده کنید که پسورد دوبار از شما خواسته می شود تا تایید شود .

سه‌شنبه, 31 تیر 1393

ادامه مطلب
ابزار بروت فورس (Brute Force) CMS های محبوب

ابزار بروت فورس (Brute Force) CMS های محبوب

ابزار بروت فورس (Brute Force) CMS های محبوبابزار بروت فورس (Brute Force)، در این پست اموزشی نحوه حمله بروت فورس روی cms های مختلف را اموزش میدهیم. از معروف ترین آن ها سیستم مدیریت محتوا های WordPress و Joomla وDruPal و OpenCart می باشد.با استفاده از این ابزار که در این آموزش معرفی میکنیم، حملات بروت فورس را به راحتی هرچه تمام تر انجام دهید.ابزار بروت فورس CMSحملات بروت فورس در اینجا به معنی تست اطلاعات کاربری در صفحات لاگین میباشد که به بهترین نحو انجام خواهیم داد. این ابزار فوق العاده قادر به بروت فورس بسیاری از cms ها میباشد که بسیاری از سایت های مطرح دنیا از ان استفاده میکنند، مانند وردپرس. امکانات بروت فورس بر سیستم مدیریت محتوا های وردپرس ، جوملا ، دروپال ، اپن کارت ، جنتو :تشخیص خودکار سیستم مدیریت محتوا و انجام حمله بروت فورس امکان استفاده از این ابزار برای بعضی cms های دیگر  جستجوی خودکار یوزنیم کاربر وردپرس برای بروتفورس صفحه ادمین نکتهدرصورتی که از نام کاربری برای بروت فورس وردپرس مطمئن نیستید این ابزار خود نام کاربری را جستجو و دریافت میکند و فقط کافیست پسورد لیست خود را وارد کنید.  معرفی سویچ های ابزار-l این سویچ برای ارسال لیست وب سایت برای حمله با ابزار بروت فورسمیباشد -p برای ارسال پسورد لیست جهت کرکمیباشد سیستم عامل های قابل نصبلینوکسویندوز اندروید…نصب ابزار بروت فورس لینوکسابتدا از نصب perl در سیستم خود مطمئن شوید.سپس لینک آخرین نسخه را دریافت کرده و جایگزین Link در دستور کنید و دستور را وارد کنید تا دانلود ابزار انجام شود. git clone Link وارد پوشه دانلود شده شوید cd XBruteForcer با دستور زیر کرک را اغاز کنید perl XBruteForcer.pl -l listWebsite.txt -p Passwords.txtویندوز perl را نصب کنید سپس آخرین نسخه ابزار را دریافت کنید سپس از داخل cmd با دستور زیر ابزار را اجرا کنید perl C:\Users\Username\Desktop\XBruteForcer-master/XBruteForcer.plاندروید با استفاده از termuxدو دستور زیر را وارد کنید تا پیشنیاز ها نصب شوند  cpan install LWP::UserAgent cpan install HTTP::Requestلینک آخرین نسخه را دریافت کرده و جایگزین Link در دستور زیر کنید.git clone Linkوارد پوشه دانلود شده شویدcd XBruteForcerابزار را اجرا کنید perl XBruteForcer.plمنبع: pentestcore.com

پنج‌شنبه, 28 آذر 1398

ادامه مطلب
آموزش نصب PHP در اوبونتو 20.04 Ubuntu

آموزش نصب PHP در اوبونتو 20.04 Ubuntu

آموزش نصب PHP در اوبونتو 20.04 UbuntuPHP یکی از پرکاربردترین زبانهای برنامه نویسی سمت سرور است. بسیاری از CMS ها و فریم ورک های معروف مانند WordPress ، Magento و Laravel با PHP نوشته شده اند. در این آموزش نصب PHP در اوبونتو 20.04 Ubuntu و ادغام آن با Nginx و Apache بیان شده است.در زمان نوشتن ، مخازن پیش فرض اوبونتو 20.04 شامل نسخه PHP 7.4 می باشد. ما همچنین نحوه نصب نسخه های قبلی PHP را به شما نشان خواهیم داد. قبل از انتخاب کدام نسخه از PHP برای نصب ، مطمئن شوید که برنامه های شما از آن پشتیبانی می کنند.نصب PHP 7.4 با Apacheاگر از Apache به عنوان سرور وب استفاده می کنید ، دستورات زیر را برای نصب ماژول PHP و Apache PHP اجرا کنید:sudo apt updatesudo apt install php libapache2-mod-phpپس از نصب بسته ها ، Apache را برای بارگیری ماژول PHP مجدداً راه اندازی کنید:sudo systemctl restart apache2نصب PHP 7.4 با Nginxبر خلاف آپاچی ، Nginx برای پردازش پرونده های PHP پشتیبانی داخلی ندارد. ما از PHP-FPM ("fastCGI process manager") برای رسیدگی به پرونده های PHP استفاده خواهیم کرد.دستورات زیر را برای نصب بسته های PHP و PHP FPM اجرا کنید:sudo apt updatesudo apt install php-fpmپس از اتمام نصب ، سرویس FPM بطور خودکار شروع می شود. برای بررسی وضعیت سرویس ، اجرا کنیدsystemctl status php7.4-fpm● php7.4-fpm.service - The PHP 7.4 FastCGI Process Manager Loaded: loaded (/lib/systemd/system/php7.4-fpm.service; enabled; vendor preset: enabled) Active: active (running) since Tue 2020-06-09 19:07:05 UTC; 37s agoاکنون می توانید بلوک سرور Nginx را ویرایش کرده و خطوط زیر را اضافه کنید تا Nginx بتواند فایلهای PHP را پردازش کند:server { # . . . other code location ~ \.php$ { include snippets/fastcgi-php.conf; fastcgi_pass unix:q; }}فراموش نکنید که سرویس Nginx را مجدداً راه اندازی کنید تا پیکربندی جدید به مرحله اجرا درآید :sudo systemctl restart nginxنصب افزونه های PHPپسوند PHP کتابخانه هایی است که عملکرد اصلی PHP را گسترش می دهد. برنامه های افزودنی به صورت بسته ها در دسترس هستند و به راحتی با aptنصب میشوند:sudo apt install php-[extname]به عنوان مثال ، برای نصب پسوندهای MySQL و GD ، دستور زیر را اجرا می کنید:sudo apt install php-mysql php-gdپس از نصب یک پسوند جدید PHP ، بسته به تنظیمات خود ، راه اندازی مجدد سرویس Apache یا PHP FPM را فراموش نکنید.تست پردازش PHPبرای آزمایش اینکه آیا وب سرور به طور صحیح برای پردازش PHP پیکربندی شده است ، یک پرونده جدید به نام info.phpدرون دایرکتوری/var/www/html با کد زیر ایجاد کنید:nano /var/www/html/info.php<?phpphpinfo();فایل را ذخیره کنید ، مرورگر خود را باز کنید و از http://your_server_ip/info.phpبازدید کنید.اطلاعات مربوط به پیکربندی PHP خود را مطابق تصویر زیر مشاهده می کنید:نصب نسخه های قبلی PHPOndřej Surý ، یک توسعه دهنده Debian ، مخزنی را نگهداری می کند که شامل چندین نسخه PHP است. برای فعال کردن مخزن ، اجرا کنید:sudo apt install software-properties-commonsudo add-apt-repository ppa:ondrej/phpاکنون می توانید با افزودن شماره نسخه به نام بسته ، نسخه ant PHP مورد نیاز خود را نصب کنید:sudo apt install php[version]به عنوان مثال ، برای نصب PHP 7.1 و چند ماژول مشترک PHP ، شما اجرا می کنید:sudo apt install php7.1 php7.1-common php7.1-opcache php7.1-mcrypt php7.1-cli php7.1-gd php7.1-curl php7.1-mysqlنتیجه گیریما در این مقاله آموزش نصب PHP در اوبونتو 20.04 Ubuntu به شما آموختیم. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که بستهapt را با آن نصب کنید .

چهارشنبه, 21 خرداد 1399

ادامه مطلب