راهنمای تنظیمات ربات اینستاگرام وان سرور

 

ربات اینستاگرام می‌تواند ماهیانه هزاران هزار فالوور واقعی و فعال برای شما داشته باشد. اما به شرط آنکه به درستی از آن استفاده کنید. من در این راهنما قصد دارم از نحوه ساختن ربات افزایش فالوور اینستاگرام تا تنظیم آن را به شما یاد دهم. من اطمینان دارم شما که به کمک این راهنما، به راحتی می‌توانید یک ربات اینستاگرام فوق‌العاده موثر برای پیج خود راه‌اندازی کنید. پس اگر هنوز ربات اینستاگرام خود را راه ‌اندازی نکرده‌اید، یا اگر آن را راه انداختید و دوست دارید فالوورهای بیشتر از طریق آن جذب کنید، حتماً با دقت تا پایان این آموزش را مطالعه کنید.

توجه: منوی کاربری پنل ربات در کامپیوتر ساده است، به همین دلیل تصاویر استفاده شده در آموزش بر اساس پنل نمایش داده در موبایل می باشد.

۲ قدم اساسی قبل از راه اندازی ربات اینستگرام

قبل از راه اندازی ربات اینستاگرام باید ۲ کار خیلی خیلی مهم انجام بدهید. این دو کار هیچ ارتباطی به ربات ندارند و تماما به اینستاگرام شما مربوط است.

قدم اول: درباره مخاطبان و رقبای خود تحقیق نمایید

 • بررسی رقبا: افرادی که مشابه فعالیت شما را دارند و رقبای شما چه کسانی هستند؟
 • شناسایی پیج های رقیبپیج های رقیبان شما کدام است؟
 • بررسی پست ها: پست‌هایشان چطور است؟ به چه مسائلی فکر می‌کنند؟

قدم دوم: پیج اینستاگرام خود را آماده کنید

 • پیج اینستاگرام شما باید شماره‌ی موبایل یا آدرس ایمیل تایید شده داشته باشد. در نتیجه اگر هنوز ایمیل یا شماره تلفن شما از طرف اینستاگرام تایید نشده‌ است، قبل از تنظیمات، ایمیل یا شماره‌ی خود را تایید کنید.
 • هیچ ربات دیگری نباید روی اینستاگرام شما فعال باشد. در غیر اینصورت در عملکرد ربات شما اختلال ایجاد می‌شود.
 • به بخش تنظیمات اینستاگرام خود رفته و گزینه Two-factor Authentication را خاموش نمایید. (این گزینه به شما اجازه می دهد امکان دسترسی افراد دیگر را به صفر برسانید. تایید دو مرحله‌ای کاربر را ملزم می‌کند تا علاوه بر وارد کردن رمز عبور خود، کد امنیتی ارسال شده به تلفن همراه و یا ایمیل خود را هم تایید نماید. بنابراین اگر فرد دیگری شماره همراه ثبت شده شما در سرویس مورد نظر را نداشته باشد قادر به تایید این کد نخواهد بود)

راهنمای تنظیمات ربات اینستاگرام وان سرور

در نظر داشته باشید که دو قدم بالا بسیار با اهمیت هستند. هرچه تحقیقات شما کامل تر باشد، می‌توانید واضحتر اهداف خود را ببینید و ربات اینستاگرام را هدفمندتر تنظیم کنید. حالا که قبل از ایجاد ربات اینستاگرام، اقدامات لازم را انجام داده اید می ‌توانید برای خود یک ربات افزایش فالوور اینستاگرام بسازید.

آماده اید ربات خود را بسازید؟

برای ساختن ربات اینستاگرام ابتدا باید در سایت panel.one3erver.com ثبت نام کنید.

راهنمای تنظیمات ربات اینستاگرام وان سرور

پس از وارد کردن  نام ، ایمیل و رمز عبور جهت ورود به پنل ربات گزینه ثبت نام را بزنید، وارد قسمت مدیریت اکانت شوید. اگر قبلا عضو شده اید و ربات خود را ایجاد کرده اید، می‌توانید از منو گزینه ورود را انتخاب کرده و وارد آن شوید.

راهنمای تنظیمات ربات اینستاگرام وان سرور

راهنمای تنظیمات ربات اینستاگرام وان سرور

در قسمت مدیریت اکانت ، نام کاربری و رمز عبور اینستاگرام خود را وارد نمایید. توجه داشته باشید که به هیچ عنوان پسورد اینستاگرام شما را در سیستم ذخیره نمی‌کند . خود ما نیز به رمز عبور شما دسترسی نداریم. دریافت رمز عبور شما فقط و فقط برای متصل کرده ربات به اکانت اینستاگرام شماست.

راهنمای تنظیمات ربات اینستاگرام وان سرور

راهنمای تنظیمات ربات اینستاگرام وان سرور

توجه: برای بالا بردن کارایی و ربات میتوانید از پروکسی استفاده کنید. شما میتوانید درصورتی که اکانت پروکسی دارید آن را وارد کنید . یا از طریق تماس با پشتیبانی وان سرور نسبت به خرید پروکسی اختصاصی اقدام کنید. در حالت عادی کادر پروکسی را خالی بگذارید. همچنین نحوه وارد کردن پروکسی به شکل زیر است:

پروکسی HTTP نیاز به احراز هویت: http://user:pass@ip:port

پروکسی HTTP بدون نیاز به احراز هویت: http://ip:port
پروکسی HTTPS رمزگذاری شده نیاز به احراز هویت: https://user:pass@ip:port
پروکسی HTTPS رمزگذاری شده بدون نیاز به احراز هویت: https://ip:port
پروکسی SOCKS5 نیاز به احراز هویت: socks5://user:pass@ip:port
پروکسی SOCKS5 بدون احراز هویت: socks5://ip:port

راهنمای تنظیمات ربات اینستاگرام وان سرور

در حالت عادی پس از فشردن کلید اضافه کردن، حساب کاربری شما در سیستم ما ایجاد شده و کار ساختن ربات تمام می‌شود. اگر در همین صفحه ماند و قسمت وارد کردن کد امنیتی فعال شد، می‌توانید به سادگی و با وارد کردن یک کد ۶ رقمی احراز هویت (که به شماره ای که در پیج اینستاگرام خود وارد کرده ایدSMS  می شود) به ربات خود دسترسی پیدا کنید.

راهنمای تنظیمات ربات اینستاگرام وان سرور

اصلا این کد ۶ رقمی چیست و از کجا بدست می‌آید؟

این کد ۶ رقمی برای این است که ثابت شود این واقعا خود شما هستید که اقدام به ساخت ربات کرده اید و نه هیچ فرد سودجوی دیگری. برای جلوگیری از فعالیت افراد سودجو باید از طریق اینستاگرام مراحل احراز هویت را انجام دهید. پس سایت را در همین صفحه نگه دارید و وارد اینستاگرام خود شوید.

چگونه احراز هویت کنم؟

وقتی وارد اینستاگرام می‌شوید مشاهده می‌کنید که پیغام زیر برای شما نشان داده می‌شود. این پیغام همان پیغام احراز هویت است که گفته بودم. اینستاگرام از شما می‌خواهد تا تایید کنید ساختن ربات کار خودتان بوده است و نه هیچکس دیگر. پس مانند شکل زیر گزینه (This was me) را انتخاب کنید. یعنی خودم بودم!

راهنمای تنظیمات ربات اینستاگرام وان سرور

بعد از اینکه گزینه(This was me)  انتخاب کردید، این کد ۶ رقمی به آدرس ایمیل یا شماره موبایل ثبت شده در اکانت اینستاگرام شما ارسال خواهد شد. حالا که آن را پیدا کردید به سایت برگردید و آن را در قسمت احراز هویت وارد کنید. قول می‌دهم این بار دیگر واقعا ربات شما آماده است!

خُب رباتم را ساختم حالا چکار کنم؟

قبل از هر چیز بگذارید به شما بگویم که ربات اینستاگرام شما مانند یک ربات واقعی است . مانند تمام ربات های واقعی تا به او دستوری ندهید کار نخواهد کرد. پس برای دستور دادن و فعال کردن آن به بخش فعالیت خودکار رفته و قسمت تنظیمات را مشاهده کنید. ربات اینستاگرام قرار است در نقش شما ظاهر شود و به افزایش فالوورهای شما کمک کند. فقط و فقط باید درست تنظیم شود زیرا تنظیمات شما تعیین‌کننده‌ی همه‌چیز است.

راهنمای تنظیمات ربات اینستاگرام وان سرور

راهنمای تنظیمات ربات اینستاگرام وان سرور

شما این تنظیمات را انجام می‌دهید که به سوالات زیر پاسخ دهید:

 • فالوورهایی که قرار است به پیج من اضافه شوند چه کسانی هستند؟
 • فالوورهای من کجا زندگی می‌کنند؟
 • هشتگ‌های مورد علاقۀ فالوورهای من کدامند؟
 • ربات افزایش فالوور اینستاگرام من قرار است با چه کامنتی فالوورها را به پیج من بکشاند؟
 • قرار است چه تعداد لایک، کامنت و فالو در طول روز انجام دهد؟
 • چه کسانی را هدف بگیرد؟ لایک کننده‌ها؟ کامنت گذاران؟ فالوورها؟ صاحبان پیج؟

راهنمای تنظیمات ربات اینستاگرام وان سرور

همانطور که مشاهده میکنید در قسمت فعالیت خودکار 4 تب موجود است:

فعالیت: در قسمت فعالیت میتوانید تنظیمات اولیه ربات را انجام دهید

گزارش: در این قسمت میتوانید گزارش لحظه ای فعالیت های ربات را ببینید

آمار: در این قسمت میتوانید آمار عملکرد ربات را ببینید

پروفایل: در این قسمت میتوانید پیج اینستاگرام خود و همچنین پست ها را ملاحظه کنید.

تنظیمات پایه ربات اینستاگرام

راهنمای تنظیمات ربات اینستاگرام وان سرور

راهنمای تنظیمات ربات اینستاگرام وان سرور

در این قسمت شما به صورت کلی تعیین می‌کنید که ربات افزایش فالوور اینستاگرام شما چگونه با مخاطبانتان تعامل داشته باشد؟

لایک کند؟ کامنت بگذارد؟ فالو و سپس آنفالو کند؟ دایرکت بفرستد؟ و یا هیچکدام؟

نکته بسیار مهم در بخش تنظیمات پایه این است که اگر برای مثال گزینه لایک را خاموش کنید، ربات اینستاگرام شما تحت هیچ شرایطی هیچ پستی را لایک نخواهد کرد. پس برای استفاده از هرکدام از این 6 گزینه، حتما اول آن را روشن نمایید . در ادامه به شما آموزش دهم که چگونه آنها را به صورت هدفمند تنظیم نمایید.

هدف گذاری:

در قسمت هدف گذاری مشاهده می‌کنید که 6 گزینه در اختیار شما قرار گرفته است:

راهنمای تنظیمات ربات اینستاگرام وان سرور

تگ ها:

بر اساس انتخاب این فعالیت, بر روی پست هایی که زیر آنها تگ هایی با تنظیمات شما اضافه شده است، می توانید لایک کنید و یا کامنت بگذارید. یا کاربرانی که پست های آنها همچین تگ هایی دارد را فالو کنید.

توجه: این منبع هدفگذاری مستقل از همه منابع هدف دیگری که می توانید انتخاب کنید کار می کند.

مهم: برای استفاده از این منبع باید حداقل 2 تگ را قسمت تگ ها اضافه کنید .

مکان ها:

بر اساس انتخاب این فعالیت، بر روی پست هایی را که مکان هایی با تنظیمات شما را دارد . می توانید لایک کنید و یا کامنت بگذارید و یا کاربرانی که پست های آنها همچین مکان هایی دارد را فالو کنید.

توجه: این منبع هدفگذاری مستقل از همه منابع هدف دیگری که می توانید انتخاب کنید کار می کند.

مهم: برای استفاده از این منبع باید حداقل 2 مکان را قسمت مکان ها اضافه کنید.

فالورها:

بر اساس انتخاب این فعالیت، شما می توانید کاربرانی که کاربران هدف مشخص شده از جانب شما در بخش کاربران هدف را (فالورهای کاربران هدف) فالو کنید ، لایک کنید یا بر روی 3 پست اخیر آن کاربران کامنت بگذارید.
شما همچین می توانید بر روی فالور های (کاربرانی که توسط شما فالو شده اند) با انتخاب اکانت اینستاگرام من هدفگذاری کنید . یا با انتخاب گزینه همه  کلیه کاربرانی که پیج شما و کاربران هدفتان را فالو کرده اند مورد هدف قرار دهید.

فالوئینگ‌ها:

بر اساس انتخاب این فعالیت, شما می توانید با انتخاب کاربران هدف، پیج هایی را که کاربران هدف شما فالو کرده اند (فالوینگ های کاربران هدف) فالو کنید، و یا لایک کنید یا بر روی 3 پست اخیر آن کاربران کامنت بگذارید. شما همچنین می توانید فالوینگ های خود را با انتخاب فید من مورد هدف قرار دهید یا با گزینه همه هردو گزینه را مورد هدف قرار دهید.
مهم: برای استفاده از این منبع لازم باشد حداقل 2 نام کاربری را در بخش کاربران هدف اضافه کنید.

لایک کردن:

بر اساس انتخاب این فعالیت، شما می توانید کاربرانی را که پست های کاربران هدف شما را لایک کرده اند فالو کنید و یا لایک کنید . بر روی 3 پست اخیر آن کاربران کامنت بگذارید.
شما همچنین می توانید لایک کنید (کاربرانی که لایک کرده اند پست های شما را ) با انتخاب پست های من یا همه.
مهم: برای استفاده از این منبع لازم باشد حداقل 2 نام کاربری را در بخش کاربران هدف اضافه کنید.

کامنت گذاشتن:

بر اساس انتخاب این فعالیت، شما می توانید کاربرانی را که بر روی پست های کاربران هدف شما کامنت داده اند ، یا کاربرانی که بر روی پست های من کامنت زده اند و یا همه موارد را فالو کنید ، لایک کنید یا بر روی 3 پست اخیر آن کاربران کامنت بگذارید.
مهم: برای استفاده از این منبع ممکن است لازم باشد حداقل 2 نام کاربری را در بخش کاربران هدف اضافه کنید.

سرعت

شما در این قسمت می‌توانید یکی از سرعت‌های پیشنهادی ما برای تمام فعالیت‌های خود را انتخاب کنید. اگر از گزینه های پیشنهاد شده یعنی سرعت کم، متوسط و زیاد استفاده کنید دیگر نیاز به تنظیم دستی آن نخواهید داشت و کار شما بسیار راحت خواهد شد.

 • سرعت کم
 • سرعت متوسط
 • سرعت زیاد

راهنمای تنظیمات ربات اینستاگرام وان سرور

سرعت کم بهترین انتخاب برای شروع کار است. اگر پیج شما تازه ساخته شده است، بهتر است با سرعت آهسته شروع کنید . سپس پس از چند روز، سرعت خود را به متوسط یا زیاد تغییر دهید.

تعداد لایک در ساعت: می‌خواهید ربات افزایش فالوور اینستاگرام شما در یک ساعت چند پست را لایک کند؟ عدد مورد نظر خود را در این قسمت وارد کنید.

تعداد کامنت در ساعت: می خواهید ربات افزایش فالوور اینستاگرام شما در یک ساعت برای چند پست را کامنت بگذارد؟ عدد مورد نظر خود را در این قسمت وارد کنید.

تعداد فالو در ساعتبا این گزینه، شما می‌توانید تعداد فالو هایی که ربات افزایش فالوور اینستاگرام شما در ۱ ساعت انجام می‌دهد را به صورت دستی مشخص کنید.

تعداد آنفالو در ساعت: ربات شما چه تعدادی را آنفالو کند؟ شما می‌توانید تعداد آنفالو هایی که می‌خواهید ربات در ۱ ساعت انجام دهد را به صورت دستی وارد کنید.

توجه داشته باشید اعدادی که در ۴ قسمت بالا وارد می‌شوند، حداکثر تعداد فعالیت هایی است که ربات در یک ساعت می‌تواند انجام دهد و لزوما به این تعداد نمی‌رسد.

توجه: پیشنهاد میشود سرعت هیچ کدام از موارد را از 20 بیشتر نکنید و همچنین برای پیام های دایرکت و کامنت ها سرعت های پایین انتخاب کنید

فیلترها

در بخش فیلترها شما شما روی عملکرد ربات خود فیلترهایی قرار می‌دهید. مثلا برایش تعریف می‌کنید که برای کدام دسته از کاربرانتان کامنت بگذارد و  آنها را لایک کند. و یا اصلا از چه کاربرانی دوری کند.

راهنمای تنظیمات ربات اینستاگرام وان سرور

 •  زمان پست منتشر شده:

با این فیلتر شما مشخص می‌کنید با چه پست هایی تعامل داشته باشید، پست های جدید یا قدیمی تر؟ برای مثال با انتخاب ۱ روز، شما فقط پست‌هایی را هدف قرار می‌دهید که ۱ روز است منتشر شده اند.

 • فیلتر نوع رسانه پست:

با این فیلتر، شما فقط با این نوع پست تعامل کنید؛ تصویری یا ویدئوی یا هرکدام(هردو).

 • فیلتر حداقل لایک:

در این قسمت شما انتخاب می‌کنید که ربات افزایش فالوور اینستاگرام شما پست هایی را انتخاب کند که حداقل تعداد لایک مورد نظر شما را دارند.

 • فیلتر حداکثر لایک:

در این قسمت نیز شما فقط پست‌هایی را هدف قرار می‌دهید که حداکثر تعداد لایک مورد نظر شما را دارند.(با ترکیب کردن این گزینه با حداقل لایک، شما می‌توانید یک بازه مشخص برای محبوبیت پست‌ها تعریف کنید)

 • فیلتر حداقل کامنت:

ربات افزایش فالوور اینستاگرام فقط پست‌هایی را هدف قرار می‌دهد که حداقل تعداد کامنت مورد نظر شما را دارند.

 • فیلتر حداکثر کامنت:

با این فیلتر، ربات افزایش فالوور اینستاگرام فقط پست‌هایی را هدف قرار می‌دهد که حداکثر تعداد کامنت مورد نظر شما را دارند. (با ترکیب کردن این گزینه با حداقل کامنت، شما می‌توانید یک بازه مشخص برای محبوبیت پست‌ها تعریف کنید.)

 • فیلتر ارتباط کاربر:

این فیلتر به شما کمک می‌کند تا فالوورها / فالوئینگ‌های خود را از چرخۀ لایک کردن، کامنت گذاشتن و فالو کردن ربات افزایش فالوور اینستاگرام خود خارج کنید. یعنی همان دوستان عزیزتان را مدام فالو و آنفالو نکنید و برایشان کامنت تکراری نگذارید. در این قسمت می‌توانید انتخاب کنید که با چه کسانی کار نداشته باشید.

 • فیلتر پروفایل کاربر :

این فیلتر به شما کمک می‌کند تا از کاربران نامطلوب و پست‌های آنها دوری کنید. تصویر زیر نمونه ای از پروفایل یک کاربر نامطلوب است.

راهنمای تنظیمات ربات اینستاگرام وان سرور

– با انتخاب سرعت کم، ربات افزایش فالوور اینستاگرام شما، کاربرانی که تصویر پروفایل ندارند یا پستی منتشر نکرده‌اند را هدفگیری نخواهد کرد.

– با انتخاب سرعت متوسط، ربات افزایش فالوور اینستاگرام کاربرانی که تصویر پروفایل ندارند، کمتر از ۱۰ پست دارند و یا اسمی در پروفایل خود ندارند را هدفگیری نخواهد کرد.

– و اگر سرعت زیاد را انتخاب کنید، ربات افزایش فالوور اینستاگرام کاربرانی که تصویر پروفایل ندارند، کمتر از 1۰ پست دارند، اسمی در پروفایل خود ندارند و بیو برای خود ننوشته‌اند را هدف قرار نخواهد داد.

 • فیلتر حداقل فالوور:

با استفاده از این فیلتر، ربات افزایش فالوور اینستاگرام فقط کاربرانی را هدف قرار می‌دهد که حداقل تعداد فالوورهای مورد نظر شما را دارند.با ترکیب کردن این گزینه با حداکثر فالوور، شما می‌توانید یک بازه مشخص برای محبوبیت کاربران تعریف کنید.

 • فیلتر حداکثر فالوور:

با استفاده از این فیلتر، شما فقط کاربرانی را هدف قرار می‌دهید که حداکثر تعداد فالوئرهای مورد نظر شما را دارند.(با ترکیب کردن این گزینه با حداقل فالوور، شما می‌توانید یک بازه مشخص برای محبوبیت کاربران تعریف کنید.)

توجه: برای غیرفعال کردن این فیلترها، روی صفر تنظیم کنید.

کامنت ها

راهنمای تنظیمات ربات اینستاگرام وان سرور

اگر کامنت گذاشتن را فعال کنید ، باید حداقل یک کامنت در بخش کامنت ها اضافه کنید. برای هر پست یک کامنت جدید به صورت تصادفی از این لیست انتخاب خواهد شد.
حتما تیک دوبار برای یک کاربر کامنت نگذار را فعال کنید. این گزینه به ربات اعلام می کند که برای یک عکس یا ویدئو برای یک کاربر یک بار بیشتر کامنت نگذار.
توجه: توصیه می کنیم حداقل 10 کامنت متفاوت داشته باشید. طول کل کامنت ها نمیتواند بیش از 300 کاراکتر باشد. کامنت نمی تواند بیش از 4 هشتگ داشته باشد. کامنت نمی تواند بیش از 1 URL داشته باشد. کامنت ها نمیتواند شامل تمام حرفهای بزرگ باشد. کامنت باید تا آنجا که ممکن است متفاوت باشد. شما می توانید تا 100 کامنت اضافه کنید.

پیام دایرکت

راهنمای تنظیمات ربات اینستاگرام وان سرور

در قسمت پیام دایرکت میتوانید تنظیم کنید که برای فالوورهای جدید و یا براساس هدفگذاری های انجام شده پیام دایرکت ارسال شود. توصیه می کنیم حداقل 10 مورد پیام دایرکت متفاوت داشته باشید. شما می توانید تا 100 پیام اضافه کنید.

توجه: پیشنهاد می شود از این گزینه خیلی کم استفاده کنید یا اصلا استفاده نکنید . یا فقط برای فالوورهای جدید ارسال شود چون درصورتی که زیاد پیام دایرکت ارسال کنید، ممکن است کاربران پیام های شما را ریپورت کنن و این باعث مسدود شدن پیج شما توسط اینستاگرام خواهد شد.

فالو

راهنمای تنظیمات ربات اینستاگرام وان سرور

 • دوبار تلاش نکن برای فالو کردن: این گزینه به ربات اعلام می کند که کاربرانی که برایشان درخواست فالو می گذاری را به خاطر بسپار و برای بار دوم برای آنها درخواست فالو نفرست.
 • کاربران پرایویت را فالو نکن: با این گزینه کاربرانی را که خصوصی اند ( پیج آنها پرایوت هست) فالو نمی کنید. (اگر میخواهید فالوور های بیشتری جذب کنید این گزینه را فعال کنید)

آنفالو

راهنمای تنظیمات ربات اینستاگرام وان سرور

 • چه کسانی را می‌خواهید آنفالو کنید؟

اگر گزینه فالوهای را انتخاب کنید، شما فقط کسانی را آنفالو خواهید کرد که توسط ربات اینستاگرام فالو شده‌اند. در اکثر مواقع این گزینه بهترین انتخاب شماست. مخصوصاً اگر که فالو و آنفالو هر دو در کنار یکدیگر انجام می‌شود. با انتخاب گزینه همه، ربات شما آنفالو را از بین تمام فالوورهای شما انجام می‌دهد و تفاوتی بین آنها قائل نمی‌شود. مسلما شما نمی‌خواهید دوستان عزیزتان را به همراه دیگران آنفالو کنید. پس در منبع آنفالو گزینه ربات را انتخاب کنید تا ربات اینستاگرام شما فقط کسانی که خودش فالو کرده است را آنفالو کند، نه کسانی که شما به صورت دستی فالو کرده اید.

 • آنفالو کاربر پس از(روز):

در این قسمت ربات پس از تعداد روزها پس از فالو کردن اقدام به آنفالو کردن خواهد کرد.

 • فالوورهای من را آنفالو نکن:

با فعال کردن این گزینه، ربات اینستاگرام کاربرانی که شما را فالو کرده اند آنفالو نخواهد کرد. بسیاری از فالوئرهای شما مجهز به آنفالویاب هستند و اگر آنها را آنفالو کنید متوجه خواهند شد. اگر از این گزینه استفاده می‌کنید، باید انتظار داشته باشید که آنفالوهای شما حداقل برای مدتی بر روی صفر باقی بماند. زیرا کمی زمان می‌برد تا ربات اینستاگرام کسانی که در جواب فالوی شما به شما فالوبک نمی‌دهند را پیدا کند. همه‌چیز به تعداد فالوهای شما و انتخاب شما برای تنظیمات منبع آنفالو بستگی دارد.

ریپست میدیا

راهنمای تنظیمات ربات اینستاگرام وان سرور

با فعال کردن این قابلیت میتوانید پست های کاربرانی که جز هدفگذاری شما هستن بازنشر کنید. همچنین میتوانید با قرار دادن متن مورد نظر در قسمت کپشن، از آن متن برای کپشن پست خود استفاده کنید.

تگ ها: ریپست کردن رسانه در اکانت شما از هشتگهای وارد شده
کاربران هدف: ریپست کردن رسانه در اکانت شما از کاربران هدف وارد شده
مکان: ریپست کردن رسانه در اکانت شما از مکان های وارد شده

تگ ها

چگونه هشتگ های مورد نظرم را پیدا کرده و از آنها استفاده کنم؟

1. ابتدا در قسمت سرچ اینستاگرام شما کلی‌ترین هشتگ را در زمینه‌ی کاری خود وارد می‌کنید. مثلا برای کسب و کار من کلی ترین هشتگ “اسباب بازی” است. همینطور که در تصویر زیر می‌بینید با وارد کردن این هشتگ  هشتگ‌های مرتبط با اسباب بازی به ترتیب بیشترین استفاده خواهند آمد. من پر استفاده ترین هشتگ ها را انتخاب کرده و در قسمت هشتگ وارد می کنم. توجه کنید که هشتگ های شما باید به تنهایی و بدون علامت # وارد شوند.

راهنمای تنظیمات ربات اینستاگرام وان سرور

 1. هشتگ در هشتگ در هشتگ :

دراین قسمت متوجه می‌شوید هر هشتگ در اینستاگرام چند پست دارد و درباره هشتگ های خود بررسی هایی انجام می‌دهید. با کلیک بر روی هر یک از این هشتگ‌ها (مثلا #اسباب_بازی) پست های مربوط به این هشتگ نمایش داده می‌شود که در درجه‌ی اول بر اساس ترتیب زمانی و در درجه‌ی دوم براساس میزان بازدید چیده شده‌اند.

علاوه بر استفاده از این هشتگ ها شما می‌توانید یکی از این پست‌ها را باز کنید تا هشتگ‌های مرتبط دیگر با زمینه‌ی کاری خود را زیر آنها پیدا کنید. به همین ترتیب باز آن هشتگ را سرچ کنید و جستجوی پیاپی تا جایی که کاملا با هشتگ های کلیدی کسب و کار خود آشنا شوید. مثلا من در همین جستجوها به #اسباببازی برخوردم که نوع دیگری از نگارش این کلمه بود و آن را اضافه کردم اما #بهداشتی را حذف کردم زیرا برای غذا،لوازم آرایشی و بهداشتی و بسیاری موارد دیگر نیز استفاده شده بود و پست های اسباب بازی سهم اندکی در این هشتگ داشت. البته این را هم بگویم که قرار نیست وقت زیادی را صرف این قسمت بکنید. بررسی شما باید تا حدی پیش برود که بتوانید فالوورهایی مرتبط پیدا کنید. در حقیقت یک دیدکلی پیدا کنید نه اینکه دچار وسواس فکری شوید.

 1. هشتگ‌های رقبا را بقاپید :

حال که هشتگ های خود را یافتید آنها را در قسمت هشتگ ربات خود وارد کنید. (دقت داشته باشید برای استفاده از امکان هشتگ علاوه بر اینکه از قسمت تنظیمات پایه آن را فعال کرده اید باید در خود بخش تگ ها در قسمت هدفگذاری، گزینه “تگ ها” را نیز علامت بزنید.

حالا که هشتگ های مورد نیاز خود را پیدا کردید در قسمت مربوط به هشتگ وارد کنید توجه داشته باشید که بعد از انجام هرگونه تغییراتی حتما دکمه شروع را در بالای صفحه بزنید تا فعالیت ربات مجدد آغاز شود.

مکان ها

کجا دنبالت بگردم ؟

تصور کنید فروشگاه من در منطقه پاسداران تهران قرار دارد. در این حالت هدفمندترین فالوورها برای من کدام‌ها هستند؟

جواب شما کاملا درست است. فالوورهایی که به پاسداران مربوط هستند. به آن علا‌قه دارند و یا در آنجا زندگی می‌کنند. برای تمام کسب‌وکارهایی که به حضور فیزیکی مشتریان خود نیاز دارند مانند فروشگاه ها یا سرویس‌هایشان مربوط به منطقه‌ی خاصی است مانند فست فود ها، هدفگیری بر اساس مکان جغرافیایی بهترین انتخاب است. من هم در فروشگاهم به حضور مشتریان نیازمندم پس این گزینه را نیز علامت می‌زنم، در غیر این صورت این گزینه کار نخواهد کرد.

توجه: لوکیشن مورد نظر خود را به انگلیسی و فارسی تایپ کنید.

حال کلمه پاسداران را وارد می‌کنم و مکان‌هایی که به پاسداران مربوط هستند را پیشنهاد می‌دهد. لوکیشن های مورد نظر خود را قسمت افزودن وارد نمایید.

راهنمای تنظیمات ربات اینستاگرام وان سرور

راهنمای تنظیمات ربات اینستاگرام وان سرور

مکان های مرتبط را تیک زده و دکمه افزودن را انتخاب کنید. لوکیشن و یا همان موقعیت جغرافیایی یکی از بهترین راه ها برای پیدا کردن مخاطبان شماست. پس در انتخاب لوکیشن مورد نظرتان دقت فرمایید که حتما در شهر مورد نظر و دقیقا همان پاسداران مورد نظر شما در تهران باشد، نه یک محله به نام پاسداران در جنوب کشور.

کاربران هدف

به هدف بزنید

در اینستاگرام صفحات بسیاری وجود دارند که فعالیتی مشابه به فعالیت شما را انجام می‌دهند و رقیب شما محسوب می‌شوند. شما باید این صفحات را شناسایی کرده و صفحه خودتان را میان آنها مطرح کنید. ربات افزایش فالوور اینستاگرام برای متمایز کردن شما میان این شلوغی ساخته شده است.

شناسایی پیج‌های رقیب به چه درد من می‌خورد؟
 • نقشه های رقیب را بفهمید، متوجه می‌شوید که رقیبان شما به چه مسائلی فکر می‌کنند و چه کارهایی انجام می‌دهند.
 • فالوورهای دیگران را بدزدید، می‌بینید که چه کسانی به رقبای شما توجه می‌کنند زیرا آنها باید به راحتی به فالوورهای شما تبدیل شده و نگاهشان به سمت شما بچرخد.
 • هشتگها را کشف کنید، رقیب را زیر نظر داشته باشید که از چه هشتگ هایی استفاده می‌کند؟ آنها را بررسی کرده و از میانشان انتخاب کنید.
حالا چطور آنها را شناسایی کنم؟

راهنمای تنظیمات ربات اینستاگرام وان سرور

در قسمت افزودن زمینه‌ی علاقه‌مندی یا کسب‌وکار خود را تایپ کنید؛ خواهید دید که پربازدیدترین پیج‌ها در زمینه‌ی کاری شما نمایش داده می‌شود. من با سرچ کردن کلمه کلیدی اسباب‌بازی، تعداد زیادی از اسباب بازی فروشی‌های مهم را شناسایی کردم. حالا نام صفحات هدف خود را در قسمت کاربران هدف وارد می‌کنم و مشاهده می‌کنم که ربات افزایش فالوور اینستاگرام نیز صفحاتی را به من پیشنهاد می‌دهد و من می‌توانم از میان آنها نیز صفحات هدف خود را انتخاب کنم.

راهنمای تنظیمات ربات اینستاگرام وان سرور

حتما توجه داشته باشید که ملاک فقط تعداد فالوور نیست، چراکه خیلی از پیج‌ها برای افزایش فالوور، فالوورهای تقلبی می‌خرند. شما باید به تعداد لایک‌ها و کامنت‌ها در نسبت با فالوورها توجه کنید و کیفیت پست‌ها را نیز در نظر بگیرید. مثلا ممکن است پیجی با ۲۰۰ هزار فالوور در نگاه اول یک پیج حرفه‌ای و رقیبی سرسخت به نظر بیاید، اما در ادامه ببینید که تنها ۱۰۰ نفر پست های این پیج را لایک کرده‌اند. پس نتیجه می‌گیریم که این پیج اقدام به خرید فالوور اینستاگرام و یا برنامه های فالوئر بگیر اینستاگرام کرده است. خرید فالوور اینستاگرام و استفاده از برنامه های فالور بگیر اینستاگرام توصیه نمی‌شود.

در نظر داشته باشید که اعتبار خریدنی نیست.

ربات راهی مطمئن و معتبر برای جذب فالوئرهای واقعی است و باعث میشود افراد حقیقی که پست های شما را ببینند و از محصولات شما استفاده کنند.

تصویر زیر نمونه ای از یک پیج اینستاگرام است که از برنامه های فالوور بگیر اینستاگرام و فالوورهای فیک استفاده کرده است.

راهنمای تنظیمات ربات اینستاگرام وان سرور

لیست سیاه

راهنمای تنظیمات ربات اینستاگرام وان سرور

ممکن است شما با صفحه  رقیبتان و یا یک صفحه خاص مشکل داشته باشید یا به هر دلیلی تمایل نداشته باشید که ربات افزایش فالوور اینستاگرام شما او را فالو کند یا برایش کامنت بگذارد. اگر نام این صفحات را در بخش لیست سیاه کاربران هدف وارد نمایید،  نسبت به آنها هیچگونه فعالیتی صورت نمی‌گیرد. ربات افزایش فالوور اینستاگرام شما نه آنها را فالو خواهد کرد و نه برایشان  لایک و کامنت خواهد گذاشت. شما می‌توانید تا ۳۰۰۰ نام کاربری در این بخش وارد نمایید.

توقف خودکار

 • شمارش لایک ها: هنگامی که تعداد لایک کردن ربات به تعداد مشخص شده رسید، بطور خودکار متوقف خواهد شد. برای برداشتن محدودیت به صفر تنظیم کنید.
 • شمارش کامنت ها: هنگامی که تعداد کامنت زدن ربات به تعداد مشخص شده رسید، بطور خودکار متوقف خواهد شد. برای برداشتن محدودیت به صفر تنظیم کنید.
 • شمارش فالو ها:هنگامی که تعداد فالو کردن ربات به تعداد مشخص شده رسید، بطور خودکار متوقف خواهد شد. برای برداشتن محدودیت به صفر تنظیم کنید.
 • شمارش آنفالو ها: هنگامی که تعداد آنفالو کردن ربات به تعداد مشخص شده رسید، طور خودکار متوقف خواهد شد. برای برداشتن محدودیت به صفر تنظیم کنید.
 • شمارش پیام های دایرکت: هنگامی که تعداد پیام های دایرکت ربات به تعداد مشخص شده رسید، بطور خودکار متوقف خواهد شد. برای برداشتن محدودیت به صفر تنظیم کنید.
 • شمارش ریپست ها: هنگامی که تعداد ریپست های ربات به تعداد مشخص شده رسید، بطور خودکار متوقف خواهد شد. برای برداشتن محدودیت به صفر تنظیم کنید.
 • تایمر: فرمت: HH:MM. برای مثال, اگر شما ست کنید 01:00, فعالیت شما به طور خودکار پس از یک ساعت متوقف خواهد شد. اگر آن را خالی بگذارید، فعالیت بی نهایت کار خواهد کرد و اکانت شما بدون محدودیت فعالیت می کند ..
 • توقف اگر فعالیتی وجود نداشت: درصورتی که فالو،لایک، کامنت و یا دایرکت شما از سمت اینستاگرام بلاک شد و یا اتفاق دیگری رخ داد که آن فعالیت ها انجام نشود، با فعال کردن این گزینه میتوانید تنظیم کنید که بعد از زمان معین آن فعالیت در ربات متوقف شود.

ربات آماده به کار است

حالا شما یک متخصص ربات افزایش فالوور اینستاگرام هستید. تنها کافی است که به اول صفحه برگردید و روی دکمه شروع در کنار کلیک کنید. بفرمایید! این هم ربات شما!

راهنمای تنظیمات ربات اینستاگرام وان سرور

توجه داشته باشید ، هربار که تنظیمات را تغییر دهید ربات به صورت اتوماتیک متوقف میشود و بعد از انجام تنظیمات حتما گزینه شروع را بزنید

ارسال پست از طریق ربات

با استفاده از این قابلیت کلیدی میتوانید از طریق ربات اقدام به ارسال پست، استوری و اسلایدر به صورت فوری و یا زمان بندی شده کنید. از قسمت منو گزینه پست را انتخاب کنید.

راهنمای تنظیمات ربات اینستاگرام وان سرور

همانطور که مشاهده میکنید میتوانید در قسمت مدیریت فایل عکس خود را انتخاب کنید و در قسمت کپشن متن مورد نظر را بنویسید. همچنین با فعال کردن گزینه زمانبندی میتوانید تعیین کنید که پست شما در چه تاریخ و ساعتی ارسال شود. همچنین میتوانید چندین پست را آماده کرده در زمان های تعیین شده ارسال کنید.

اضافه کردن واتر مارک به عکس

یکی دیگر از قابلیت های خوب ربات افزایش فالوور وان سرور امکان اضافه کردن واتر مارک و لوگوی شخصی شما به عکس ها است.

راهنمای تنظیمات ربات اینستاگرام وان سرور

از قسمت منو گزینه ابزارها را انتخاب کنید.

در قسمت آپلود تصویر لوگوی مورد نظر را انتخاب کنید و با مشخص کردن موقعیت میتوانید محل جاگیری آن در عکس را تعیین کنید. همچنین میتوانید سایز و شفافیت لوگو را تغییر دهید.

پروفایل

در قسمت پروفایل میتوانید مشخصاتی که برای پنل ربات وارد کرده اید ویرایش کنید و همچنین زمان انقضای ربات خود را ملاحضه کنید و نسبت به تمدید اقدام کنید.

راهنمای تنظیمات ربات اینستاگرام وان سرور

راهنمای تنظیمات ربات اینستاگرام وان سرور

در این آموزش سعی کردیم تمامی قابلیت های مهم و کلیدی ربات افزایش فالوور وان سرور را برایتان توضیح دهیم. لطفا درصورت داشتن سوال یا بروز هرگونه مشکل پیشتیبان های سایت را در جریان بگذارید .

Server Error
500
Server Error