سرور مجازی اسپانیا

سرور مجازی اسپانیا

خرید سرور مجازی اسپانیا: ارائه سرور مجازی لینوکسی از کشور اسپانیا، مناسب برای عبور از تحریم ها، تریدر ها، دولوپرهای گوگل، سایتهای بانکی و .. با کانفیگهای متنوع.


ویژگی های سرور مجازی اسپانیا :


سرور های مجازی اسپانیا مجهز به هارد SSD هستند، که باعث افزایش کیفیت، سرعت و کارایی سرور های مجازی می شود . سرورهای مجازی اسپانیا دارای پلن های متنوعی هستند که شما میتوانید براساس نیاز خود آن را انتخاب کنید. سرورهای اسپانیا ما ایده آل برای میزبانی از سرورهای وب، پایگاه های داده و استفاده به عنوان سرور مجازی بایننس و ترید هستند که میتوانید از آن به عنوان آی پی ثابت برای بایننس و دیگر صرافی ها استفاده کنید. همه سرورها به پورت 1Gbps متصل هستند.

هنگام خرید سرور مجازی اسپانیا امکان نصب برخی از توابع پر طرفدار لینوکس قابل نصب میباشد که در حین سفارش امکان انتخاب سیستم عامل مورد نظر میسر است.

پلن های سرور مجازی اسپانیا

مشخصات A1 A2 A3 A4
CPU/پردازنده 1vCore 1vCore 2vCore 2vCore
RAM/حافظه 768M 1024M 2048M 4096M
HDD/هارد دیسک 20G 30G 40G 20G
نوع هارد دیسک SSD SSD SSD SSD
نوع مجازی ساز KVM KVM KVM KVM
Port/پورت 1Gbps 1Gbps 1Gbps 1Gbps
BW/ترافیک 750GB/M 1.5TB/M 2TB/M 2.5TB/M
DC/دیتاسنتر قابل سفارش از 43 کشور قابل سفارش از 43 کشور قابل سفارش از 43 کشور قابل سفارش از 43 کشور
OS/سیستم عامل Linux Linux Linux Linux
زمان تحویل 1-24 hours 1-24 hours 1-24 hours 1-24 hours
آپ تایم %99.99 %99.99 %99.99 %99.99
پشتیبانی
ماهیانه/تومان 402,000 625,110 940,680 1,149,720
  سفارش سفارش سفارش سفارش

پلــن مورد نظرتـــان را نیــافتید؟!

همین حالا پلن انتخابی یا کانفیگ اختصاصیتان را درخواست کنید

پشتیبانی 24/7

وان سرور با تیمی قدرتمند پشتیبانی 24 ساعته در هفت روز هفته را برای کاربران گرامی وان سرور تدارک دیده تا در هر زمان افتخار خدمت رسانی داشته باشد. پشتیبانی از طریق تیکت و تماس.

آپتایم 99.99%

سرورهای وان سرور از معتبرترین دیتاسنترهای جهان که دارای تضمین آپ تایم 99.99% میباشند، تیم وان سرور به صورت 24 ساعته در حال مانیتورینگ سرورها هستند تا در صورت وجود هرگونه اختلال و مشکل سریعا پیگیر حل مشکل باشند.

مجازی ساز KVM

میزبانی سرورهای مجازی در کنترل پنل Virtualizor امکان دسترسی مدیریتی بهتر با قابلیت نصب و مدیریت سیستم عامل را به شما میدهد که مناسب افرادی با کاربردهای آموزشی میباشد.

هارد NVMe

پرسرعت ترین هارد تا لحظه حال از نوع ssd Nvme میباشد که با اختلاف زیادی از رقبای نوع دیگر هاردها انتقال دیتا دارد، انتقال دیتا با سرعت تقریبا 8GB/s تجربه کاربری بهتری را در مجازی ها به نمایش میگذارد.

سیستم عامل لینوکس

این نوع سرورها به دلیل دیتاسنتری بودن، فقط به نصب سیستم عامل های لینوکس محدود هستند. امکان نصب اکثریت توابع پر مخاطب لینوکس در این سرور محیاست.

ارائه IPv4

هر سرور مجازی دارای یک آی پی اختصاصی از نوع IPv4 از همین کشور میباشد که تا زمان لغو سفارش در اختیار شماست.

برخی از سیستم عامل های قابل پشتیبانی

سوالات متداول

برخی از سوالاتی که ممکن است در ابتدا داشته باشید

بله؛ این سرورها کنترل پنل مدیریتی دارن که میتوانید برخی از توابع لینوکس را بدون نیاز به درخواست پشتیبانی نصب کنید.

منابع سخت افزاری گفته شده در هر پلن کاملا اختصاصی در اختیار کاربران قرار میگیرد.

بله، فقط امکان ارتقای پلن در صورت موجود بودن در هر بازه زمانی ممکن است و محاسبه هزینه ارتقا بر اساس زمان مانده و تفاوت قیمت دو پلن میباشد . در این خصوص میتوانید از طریق تیکت درخواست ارتقاتون رو به پشتیبانی ارسال کنید.

به دلیل دیتاسنتری بودن سرورها قابلیت ارتقای ترافیک نیست، تنها راه افزایش ترافیک ارتقای سرویس به پلن بالاتر میباشد. توجه داشته باشید که ترافیک سرور ها در بازه زمانی 30 روزه به صورت خودکار 0 میشود.

به دلیل دیتاسنتری بودن سرورها امکان ارتقای بخشی منابع ممکن نیست! در صورت ارتقا میتوانید پلن سرورتون رو به پلن بالاتر ارتقا بدهید. امکان تغییر آی پی هم میسر نیست.

اگر جواب سوالتان را نیافتید، میتوانید از لینک زیر در بخش تماس با ما از طریق پلهای ارتباطی با ما در ارتباط باشید.

صفحه تماس بـــا مـــا

نظرات مشتریان

جزیره آموزشی

برخی از پستهای آموزشی پیشنهادی
دستور Sysctl در لینوکس

دستور Sysctl در لینوکس

دستور Sysctl در لینوکسدر این مقاله نحوه استفاده از دستور sysctlدر لینوکس برای مشاهده و اصلاح پارامترهای هسته در زمان اجرا توضیح داده شده است.استفاده ازsysctlبرای مشاهده پارامترهای هستهبرای مشاهده کلیه پارامترهای هسته فعلی، گزینه sysctl، را با استفاده از -a فراخوانی کنید:sysctl -aخروجی یک لیست بزرگ است که چیزی شبیه به شکل زیر خواهد بود که در آن هر خط نام پارامتر و مقدار آن را نشان می دهد:abi.vsyscall32 = 1debug.exception-trace = 1debug.kprobes-optimization = 1...همه کاربران می توانند پارامترهای هسته فعلی را مشاهده کنند. فقط کاربر root می تواند مقادیر خود را تغییر دهد.می توانید با وارد کردن نام آن به عنوان آرگومان در sysctl ، مقدار یک پارامتر واحد را بررسی کنید . به عنوان مثال ، برای بررسی مقدار swappiness فعلی ، تایپ می کنید:sysctl vm.swappinessخروجی:vm.swappiness = 60Swappiness یک ویژگی هسته لینوکس است که مشخص می کند چند بار سیستم از فضای swap استفاده خواهد کرد .در این دستور sysctl اطلاعات از دایرکتوری /proc/sysخوانده می شود. دایرکتوری/proc/sys مجازی است که شامل اشیاء پرونده ای است که می تواند برای مشاهده و تنظیم پارامترهای هسته فعلی استفاده شود.همچنین می توانید با نمایش محتوای پرونده مناسب ، مقدار پارامتر را مشاهده کنید. تنها تفاوت در نحوه ارائه پرونده است. به عنوان مثال ، هر دو sysctl vm.swappinessو cat /proc/sys/vm/swappinessهمان خروجی را دارند. هنگام استفاده از دایرکتوری sysctl، اسلایدها با نقاط جایگزین می شوند و قسمت proc.sys فرض می شود.استفاده از sysctlبرای تغییر پارامترهای کرنلبرای تنظیم یک پارامتر کرنل در زمان اجرا ،دستور sysctl را به همراه نام و مقدار پارامتر در قالب زیر اجرا کنید:sysctl -w parameter=valueاگر مقدار شامل فضای خالی یا کاراکترهای ویژه است ، مقدار آن را بین "" قرار دهید. همچنین می توانید چندین parameter=valueزوج را در همان فرمان منتقل کنید.به عنوان مثال ، برای فعال کردن ارسال بسته IPv4 ، اجرا کنید:sysctl -w net.ipv4.ip_forward=1این تغییر بلافاصله اعمال می شود ، اما پایدار نیست. پس از راه اندازی مجدد سیستم ، مقدار پیش فرض بارگیری می شود.برای تنظیم یک پارامتر به طور دائم ، باید تنظیمات را در پرونده /etc/sysctl.confیا /etc/sysctl.dبنویسید :sysctl -w net.ipv4.ip_forward=1 >> /etc/sysctl.confروش دیگر برای تغییر پارامترها استفاده از دستورechoبرای نوشتن تنظیمات در پرونده های موجود در فهرست/proc/sysاست. به عنوان مثال ، به جای اجرای دستور فوق ، می توانید از موارد زیر استفاده کنید:echo 1 > /proc/sys/net/ipv4/ip_forwardاین گزینه -p به شما امکان می دهد تنظیمات را از یک فایل پیکربندی بارگیری کنید:sysctl -p /etc/sysctl.d/file_name.confوقتی فایلی داده نشد ، sysctlپرونده /etc/sysctl.confرا میخواند.نتیجه گیریدستورsysctl به شما امکان می دهد پارامترهای هسته لینوکس را مشاهده و تغییر دهید.

سه‌شنبه, 17 تیر 1399

ادامه مطلب
نصب و تامین امنیت phpMyAdmin با Nginx در CentOS 7

نصب و تامین امنیت phpMyAdmin با Nginx در CentOS 7

نصب و تامین امنیت phpMyAdmin با Nginx در CentOS 7سیستم های مدیریت پایگاه داده وابسته همانند MySQL و MariaDB برای بخش قابل توجهی از وب سایت ها و برنامه های کاربردی مورد نیاز هستند. با این حال همه افراد و کاربران با مدیریت دیتا ها و داده های خود از طریق خط فرمان احساس راحتی نمی کنند.برای حل این مشکل، یک پروژه ای با نام phpMyAdmin برای عرضه ی جایگزین یک رابط مبتنی بر وب ساخته شد. در این آموزش، ما آموزش نصب و تامین امنیت phpMyAdmin با Nginx در CentOS 7 را به شما آموزش خواهیم داد. این تنظیمات را بر روی وب سرور Nginx نصب کرده و انجام خواهیم داد. که دارای مشخصات و عمل کرد خوبی است و همچنین لود های سنگین را نسبت به وب سرور های دیگر می تواند هندل یا رسیدگی کند.پیش نیاز هاقبل از شروع، ما یک سری پیش نیاز را باید مستقر و آماده کنیم.برای مطمئن شدن از پایه ی سخت و استوار بر این سیستم، باید از آموزش های مربوط به CentOS استفاده کنیم، همچنین باید برای اجرای فرمان ها باید با یوزر با دسترسی root و یا دستور sudo استفاده کرد.پیش نیاز دوم در این آموزش، نحوه ی راه اندازی و نصب LEMP بر روی سرور با سیستم عامل CentOS است.زمانی که سرور ما به درستی عملکرد های موارد فوق را انجام می دهد، میتوان مابقی آموزش را دنبال کرد.قدم اول - نصب phpMyAdminدر حال حاضر در پلتفرم، LEMP که شامل ( Linux, Nginx, MariaDB, and PHP ) است ، می توانیم بلافاصله نصب phpMyAdmin را شروع کنیم. البته متاسفانه phpMyAdmin در مخازن یا همان رپرزتوری CentOS 7 موجود نیست.برای دریافت پکیج های مورد نظر ما نیاز دارید یک مخزن اضافه به سیستم مان اضافه کنیم. مخزن EPEL یا (Extra Packages for Enterprise Linux) در خود دارای خیلی از پکیج های اضافه است. که به طور مثال phpMyAdmin که ما به آن نیاز داریم.با دستور زیر آن را نصب می کنیم:sudo yum install epel-releaseاکنون به مخزن EPEL دسترسی داریم، و phpMyAdmin را با دستور زیر نصب می کنیم:sudo yum install phpmyadminخب! اکنون این نصب کامل شده است.برای اینکه وب سرور Nginx به phpMyAdmin دسترسی داشته باشد، ما فقط باید یک لینک نمادین از فایل های نصب شده به پوشه ی اصلی Nginx ایجاد کنیم. با استفاده از دستور زیر :sudo ln -s /usr/share/phpMyAdmin /usr/share/nginx/htmlهمچنین باید پردازشگر PHP خود را برای یکبار مجددا را اندازی کنیم تا مطمئن شویم ماژول های اضافی PHP نصب شده به درستی لود یا اجرا می شوند:sudo systemctl restart php-fpmبا این کار اکنون نصب phpMyAdmin ما اجرایی شده است. برای دسترسی به اینترفیس یا رابط مورد نظر در ادامه ی دامین یا آی پی آدرس خود /phpMyAdmin را اضافه می کنیم:http://server_domain_or_IP/phpMyAdminدر این مقاله آموزش نصب و تامین امنیت phpMyAdmin با Nginx در CentOS 7 را برای شما توضیح دادیم. درصورت هرگونه سوال یا مشکل از طریق کامنت با ما در ارتباط باشید.

شنبه, 27 آذر 1400

ادامه مطلب
آموزش نصب Python 3.8 در Debian 10

آموزش نصب Python 3.8 در Debian 10

آموزش نصب Python 3.8 در Debian 10پایتون یکی از پرکاربردترین زبانهای برنامه نویسی در جهان است. پایتون با یادگیری ساده و آسان ، انتخابی محبوب برای مبتدیان و توسعه دهندگان با تجربه است. پایتون یک زبان برنامه نویسی کاملاً متنوع است. می توان از آن برای ساخت انواع برنامه ها ، از اسکریپت های ساده گرفته تا الگوریتم های یادگیری پیشرفته ماشین استفاده کرد. این آموزش نحوه نصب Python 3.8 را در Debian 10 ارائه می دهد. همچنین به شما می آموزیم چگونه یک محیط مجازی ایجاد کنید. Debian 10 شامل نسخه پایتون 3.7 است که با استفاده از ابزار apt قابل نصب یا به روزرسانی است. در زمان نوشتن این مقاله ، پایتون 3.8 آخرین نسخه اصلی زبان پایتون است. این نسخه شامل بسیاری از ویژگی های جدید است . پایتون 3.8 در مخازن استاندارد Debian 10 موجود نیست. نصب Python 3.8 در Debian 10 ساختن پایتون 3.8 روی دبیان یک روند نسبتاً ساده است و تنها چند دقیقه طول خواهد کشید. با نصب بسته های لازم برای ساخت منبع پایتون شروع کنید: sudo apt updatesudo apt install build-essential zlib1g-dev libncurses5-dev libgdbm-dev libnss3-dev libssl-dev libreadline-dev libffi-dev wget کد منبع آخرین نسخه را از صفحه بارگیری Python با wget یا curl دانلود کنید. در زمان نوشتن این مقاله ، آخرین نسخه 3.8.2 است:curl -O https://www.python.org/ftp/python/3.8.2/Python-3.8.2.tar.xz وقتی بارگیری کامل شد ، تاربال را استخراج کنید : tar -xf Python-3.8.2.tar.xz به فهرست منبع Python بروید و اسکریپت configure را اجرا کنید:cd Python-3.8.2./configure --enable-optimizationsاسکریپت تعدادی چک را انجام می دهد تا مطمئن شوید تمام وابستگی ها نصب شده است. گزینه --enable-optimizations با اجرای چندین آزمایش ، باینری پایتون را بهینه می کند ، که روند ساخت را کندتر می کند. make برای شروع مراحل ساخت اجرا کنید:make -j 4 -j را اصلاح کنید تا با تعداد هسته های موجود در پردازنده شما مطابقت داشته باشد. با تایپ nproc می توانید شماره را پیدا کنید. پس از اتمام ساخت ، binaries Python را با اجرای دستور زیر به عنوان کاربر دارای دسترسی سودو نصب کنید :sudo make altinstall از make install استاندارد استفاده نکنید زیرا آن را به طور پیش فرض سیستم باینری python3 بازنویسی می کند. در این مرحله ، Python 3.8 روی سیستم دبیان شما نصب شده و آماده استفاده است. می توانید با تایپ کردن دستور زیر آن تأیید کنید:python3.8 --versionخروجی:Python 3.8.2ایجاد یک محیط مجازیمحیط مجازی Python این امکان را برای شما فراهم می کند که ماژول های پایتون را در یک مکان جداگانه برای یک پروژه خاص نصب کنید ، نه اینکه در سطح جهان نصب شود. به این ترتیب دیگر لازم نیست نگران تأثیرگذاری بر سایر پروژه های پایتون باشید. در این مثال ، یک پروژه جدید Python 3.8 با نام my_app در فهرست خانه کاربر ایجاد خواهیم کرد. ابتدا دایرکتوری پروژه را ایجاد کرده و به آن تغییر دهید : mkdir ~/my_app && cd ~/my_app از داخل ریشه پروژه دستور زیر را اجرا کنید تا یک محیط مجازی با نام my_app_venv ساخته شود: python3.8 -m venv my_app_venv محیط را فعال کنید: source my_app_venv/bin/activateبا شروع Python 3.4 ، هنگام ایجاد پیپ محیط های مجازی ، مدیر بسته برای Python بصورت پیش فرض نصب می شود. در محیط مجازی ، می توانید به جای pip از pip3.8 و به جای python از python3.8 استفاده کنید: python -v پس از انجام کار خود برای غیرفعال کردن محیط ، deactivate تایپ کنید و به شل عادی خود باز خواهید گشت. deactivateنتیجه گیری ما به شما نشان داده ایم که چگونه Python 3.8 را روی Debian 10 نصب کنید. هم اکنون می توانید یک محیط مجازی ایجاد کنید و شروع به توسعه پروژه های Python 3 کنید.

سه‌شنبه, 13 اسفند 1398

ادامه مطلب