سرور مجازی ایتالیا

سرور مجازی ایتالیا

خرید سرور مجازی ایتالیا: ارائه سرور مجازی لینوکسی از کشور ایتالیا، مناسب برای عبور از تحریم ها، تریدر ها، دولوپرهای گوگل، سایتهای بانکی و .. با کانفیگهای متنوع.


ویژگی های سرور مجازی ایتالیا:


سرور های مجازی ایتالیا مجهز به هارد SSD هستند، که باعث افزایش کیفیت، سرعت و کارایی سرور های مجازی می شود . سرورهای مجازی ایتالیا دارای پلن های متنوعی هستند که شما میتوانید براساس نیاز خود آن را انتخاب کنید. سرورهای ایتالیا ما ایده آل برای میزبانی از سرورهای وب، پایگاه های داده و استفاده به عنوان سرور مجازی بایننس و ترید هستند که میتوانید از آن به عنوان آی پی ثابت برای بایننس و دیگر صرافی ها استفاده کنید. همه سرورها به پورت 1Gbps متصل هستند.

هنگام خرید سرور مجازی ایتالیا امکان نصب برخی از توابع پر طرفدار لینوکس قابل نصب میباشد که در حین سفارش امکان انتخاب سیستم عامل مورد نظر میسر است.

پلن های سرور مجازی ایتالیا

مشخصات A1 A2 A3 A4
CPU/پردازنده 1vCore 1vCore 2vCore 2vCore
RAM/حافظه 768M 1024M 2048M 4096M
HDD/هارد دیسک 20G 30G 40G 20G
نوع هارد دیسک SSD SSD SSD SSD
نوع مجازی ساز KVM KVM KVM KVM
Port/پورت 1Gbps 1Gbps 1Gbps 1Gbps
BW/ترافیک 750GB/M 1.5TB/M 2TB/M 2.5TB/M
DC/دیتاسنتر قابل سفارش از 43 کشور قابل سفارش از 43 کشور قابل سفارش از 43 کشور قابل سفارش از 43 کشور
OS/سیستم عامل Linux Linux Linux Linux
زمان تحویل 1-24 hours 1-24 hours 1-24 hours 1-24 hours
آپ تایم %99.99 %99.99 %99.99 %99.99
پشتیبانی
ماهیانه/تومان 414,000 643,770 968,760 1,184,040
  سفارش سفارش سفارش سفارش

پلــن مورد نظرتـــان را نیــافتید؟!

همین حالا پلن انتخابی یا کانفیگ اختصاصیتان را درخواست کنید

پشتیبانی 24/7

وان سرور با تیمی قدرتمند پشتیبانی 24 ساعته در هفت روز هفته را برای کاربران گرامی وان سرور تدارک دیده تا در هر زمان افتخار خدمت رسانی داشته باشد. پشتیبانی از طریق تیکت و تماس.

آپتایم 99.99%

سرورهای وان سرور از معتبرترین دیتاسنترهای جهان که دارای تضمین آپ تایم 99.99% میباشند، تیم وان سرور به صورت 24 ساعته در حال مانیتورینگ سرورها هستند تا در صورت وجود هرگونه اختلال و مشکل سریعا پیگیر حل مشکل باشند.

مجازی ساز KVM

میزبانی سرورهای مجازی در کنترل پنل Virtualizor امکان دسترسی مدیریتی بهتر با قابلیت نصب و مدیریت سیستم عامل را به شما میدهد که مناسب افرادی با کاربردهای آموزشی میباشد.

هارد NVMe

پرسرعت ترین هارد تا لحظه حال از نوع ssd Nvme میباشد که با اختلاف زیادی از رقبای نوع دیگر هاردها انتقال دیتا دارد، انتقال دیتا با سرعت تقریبا 8GB/s تجربه کاربری بهتری را در مجازی ها به نمایش میگذارد.

سیستم عامل لینوکس

این نوع سرورها به دلیل دیتاسنتری بودن، فقط به نصب سیستم عامل های لینوکس محدود هستند. امکان نصب اکثریت توابع پر مخاطب لینوکس در این سرور محیاست.

ارائه IPv4

هر سرور مجازی دارای یک آی پی اختصاصی از نوع IPv4 از همین کشور میباشد که تا زمان لغو سفارش در اختیار شماست.

برخی از سیستم عامل های قابل پشتیبانی

سوالات متداول

برخی از سوالاتی که ممکن است در ابتدا داشته باشید

بله؛ این سرورها کنترل پنل مدیریتی دارن که میتوانید برخی از توابع لینوکس را بدون نیاز به درخواست پشتیبانی نصب کنید.

منابع سخت افزاری گفته شده در هر پلن کاملا اختصاصی در اختیار کاربران قرار میگیرد.

بله، فقط امکان ارتقای پلن در صورت موجود بودن در هر بازه زمانی ممکن است و محاسبه هزینه ارتقا بر اساس زمان مانده و تفاوت قیمت دو پلن میباشد . در این خصوص میتوانید از طریق تیکت درخواست ارتقاتون رو به پشتیبانی ارسال کنید.

به دلیل دیتاسنتری بودن سرورها قابلیت ارتقای ترافیک نیست، تنها راه افزایش ترافیک ارتقای سرویس به پلن بالاتر میباشد. توجه داشته باشید که ترافیک سرور ها در بازه زمانی 30 روزه به صورت خودکار 0 میشود.

به دلیل دیتاسنتری بودن سرورها امکان ارتقای بخشی منابع ممکن نیست! در صورت ارتقا میتوانید پلن سرورتون رو به پلن بالاتر ارتقا بدهید. امکان تغییر آی پی هم میسر نیست.

اگر جواب سوالتان را نیافتید، میتوانید از لینک زیر در بخش تماس با ما از طریق پلهای ارتباطی با ما در ارتباط باشید.

صفحه تماس بـــا مـــا

نظرات مشتریان

جزیره آموزشی

برخی از پستهای آموزشی پیشنهادی
آموزش تغییر نام دایرکتوری ها در لینوکس

آموزش تغییر نام دایرکتوری ها در لینوکس

آموزش تغییر نام دایرکتوری ها در لینوکستغییر نام دایرکتوری ها یکی از اساسی ترین عملیاتی است که اغلب بر روی سیستم لینوکس نیاز دارید. می توانید دایرکتوری ها را با چند کلیک از فایل منیجر در GUI و یا با استفاده از خط فرمان در ترمینال تغییر دهید. در این مقاله آموزش تغییر نام دایرکتوری ها در لینوکس با استفاده از خط فرمان توضیح داده شده است.تغییر نام دایرکتوری هادر سیستم عامل های لینوکس مانند یونیکس ، می توانید از دستور mvبرای تغییر نام یا انتقال پرونده ها و دایرکتوری ها از یک مکان به مکان دیگر استفاده کنید.نحوه استفاده از دستور mv برای دایرکتوریهای متحرک به شرح زیر است:mv [OPTIONS] source destinationبه عنوان مثال ، تغییر نام دایرکتوری dir1به dir2باید اجرا شود:mv dir1 dir2هنگام تغییر نام دایرکتوری ها ، باید دقیقاً دو آرگومان را برای فرمان mv مشخص کنید . اولین آرگومان نام فعلی دایرکتوری و دومین نام جدید است.توجه به این نکته ضروری است که در صورت وجود dir1 ، dir2به دایرکتوری dir2 منتقل می شود .برای تغییر نام دایرکتوری که در فهرست کار فعلی نیست ، باید مسیر مطلق یا نسبی را مشخص کنید:mv /home/user/dir1 /home/user/dir2تغییر نام چندین دایرکتوریتغییر نام یک دایرکتوری یک کار ساده است ، اما تغییر نام چندین دایرکتوری به طور هم زمان می تواند یک مشکل به ویژه برای کاربران جدید لینوکس باشد.تغییر نام چندین دایرکتوری با mvدستورmvمی تواند فقط یک فایل را در هر زمان تغییر نام دهد.در اینجا مثالی وجود دارد که نشان می دهد چگونه می توانید از حلقه for استفاده کنید تا تاریخ فعلی را به نام همه فهرست های موجود در فهرست کار فعلی اضافه کنید:for d in *; do if [ -d "$d" ]; then mv -- "$d" "${d}_$(date +%Y%m%d)" fidoneروش زیر یک روش TI است که همان کار را با استفاده از mvدر ترکیب با findانجام میدهد.find . -mindepth 1 -prune -type d -exec sh -c 'd="{}"; mv -- "$d" "${d}_$(date +%Y%m%d)"' \;این findدستور mvبا استفاده از گزینه-exec ، تمام دایرکتوری ها را یکی یکی منتقل می کند. رشته {}نام دایرکتوری است که در حال پردازش است.همانطور که از نمونه های آن می بینید ، تغییر نام چندین دایرکتوری با mvکار ساده ای نیست زیرا نیاز به دانش خوبی در برنامه نویسی Bash دارد.تغییر نام چندین دایرکتوری با renameاز دستورrenameبرای تغییر نام چندین فایل و فهرست استفاده می شود. این دستور پیشرفته تر از mvاست.دو نسخه از دستورrenameوجود دارد. ما از نسخه Perl دستور rename استفاده می کنیم. پرونده ها مطابق با عبارت معمولی perl داده شده تغییر نام داده می شوند .مثال زیر نحوه جایگزینی فضاها به نام کلیه دایرکتوریهای موجود در فهرست فعلی را با _ نشان می دهد:find . -mindepth 1 -prune -type d | rename 'y/ /_/'برای قرار گرفتن در قسمت امن ، گزینه ی-n را با renameبرای چاپ نام دایرکتوری ها برای تغییر نام بدون تغییر نام در آنها ، استفاده کنید.در اینجا مثال دیگری وجود دارد که نشان می دهد چگونه می توانید نام های دایرکتوری ها را به حروف کوچک تبدیل کنید:find . -mindepth 1 -prune -type d | rename 'y/A-Z/a-z/'نتیجه گیریما به شما نشان دادیم كه چگونه از دستورات mvبرای تغییر نام دایرکتوری ها استفاده کنید.

پنج‌شنبه, 02 مرداد 1399

ادامه مطلب
آموزش تغییر آی پی سرور و لایسنس دایرکت ادمین

آموزش تغییر آی پی سرور و لایسنس دایرکت ادمین

آموزش تغییر آی پی سرور و لایسنس دایرکت ادمینبرای تغییر آی پی سرور و لایسنس دایرکت ادمین ابتدا لازم است main ip سرور خود را تغییر دهید و سپس آی پی لایسنس خود را به آی پی جدید تغییر داده و دستورات زیر را برای تغییر لایسنس وارد کنید.cd /usr/local/directadmin/scripts ./getLicense.sh 1234 567891234 شماره مشتری شما ( client id ) و 56789 لایسنس (license) شما می باشد.پس از تغییر لایسنس لازم است سرویس دایرکت ادمین خود مجدد راه اندازی کنید :/etc/init.d/directadmin restartاسکریپت ipswap.sh برای تغییر آی پی از تنظیمات و اکانت های دایرکت ادمین می باشد. برای اجرا کردن آن دستورات زیر را وارد کنید :cd /usr/local/directadmin/scripts ./ipswap.sh 1.2.3.4 4.3.2.1توجه داشته باشید 1.2.3.4 آی پی قدیم شما و 4.3.2.1 آی پی جدید شما می باشد.پس از تغییر آی پی لازم است سرویس های زیر را مجدد راه اندازی (Restart) کنید :/etc/init.d/httpd restart /etc/init.d/proftpd restart /etc/init.d/exim restart /etc/init.d/dovecot restartسپس این آی پی جدید را برای دی ان اس های خود تنظیم کنید.برای خرید سرور دایرکت ادمین با کانفیگ رایگان کلیک کنید

یکشنبه, 25 آبان 1393

ادامه مطلب
آموزش نصب Go در CentOS 8

آموزش نصب Go در CentOS 8

آموزش نصب Go در CentOS 8GO ، که اغلب به آن golang گفته می شود ، یک زبان برنامه نویسی منبع باز مدرن است که توسط Google ایجاد شده است و به شما امکان می دهد برنامه های مطمئن و کارآمد بسازید. در این آموزش نحوه نصب Go در CentOS 8 توضیح داده شده است. بسیاری از برنامه های محبوب مانند Kubernetes ، Docker ، Prometheus و Terraform در Go نوشته شده اند. بارگیری و نصب Go در CentOS 8 در زمان نوشتن این مقاله ، آخرین نسخه پایدار Go نسخه 1.13.4 است. قبل از بارگیری تاربال ، به صفحه رسمی بارگیری Go بروید و بررسی کنید که آیا نسخه جدیدی در دسترس است یا خیر. مراحل زیر را برای بارگیری و نصب Go در CentOS 8 انجام دهید: باینری GO را با استفاده از ابزار wget یا curl بارگیری کنید: wget https://dl.google.com/go/go1.13.4.linux-amd64.tar.gz پس از بارگیری از بایگانی ، با تایپ کردن دستور زیر tarball را بررسی کنید: sha256sum go1.13.4.linux-amd64.tar.gzاطمینان حاصل کنید که هش چاپ شده از دستور sha256sum با صفحه موجود در صفحه دانلود مطابقت دارد.692d17071736f74be04a72a06dab9cac1cd759377bd85316e52b2227604c004c go1.13.4.linux-amd64.tar.gz با استفاده از دستور tar ، فهرست تاربال را در فهرست /usr/local استخراج کنید: sudo tar -C /usr/local -xf go1.13.4.linux-amd64.tar.gzدستور فوق باید به صورت root یا کاربر دارای امتیازات sudo اجرا شود . با تنظیم متغیر محیط $PATH به سیستم بگویید که در آن می توانید binary های اجرایی را پیدا کنید.می توانید این کار را با اضافه کردن خط زیر به پرونده /etc/profile (برای نصب گسترده ای در سیستم) یا پرونده $HOME/.bash_profile (برای نصب کاربر فعلی) انجام دهید: export PATH=$PATH:/usr/local/go/bin فایل را ذخیره کرده و با استفاده از دستور source متغیر محیط جدید PATH را در جلسه پوسته فعلی بارگذاری کنید:source ~/.bash_profileدر این مرحله ، Go بر روی سیستم CentOS شما نصب شده است. نصب را تست کنید برای آزمایش اینکه آیا Go درست نصب شده است ، ما یک فضای کاری را تنظیم می کنیم و یک برنامه ساده "سلام دنیا" را می سازیم. محل دایرکتوری فضای کاری با متغیر محیط GOPATH مشخص شده است. به طور پیش فرض ، روی $HOME/go . برای ایجاد دایرکتوری دستور زیر را اجرا کنید:mkdir ~/go در فضای کاری یک فهرست جدید src/hello ایجاد کنید: mkdir -p ~/go/src/hello در آن دایرکتوری یک پرونده با نام hello.go ایجاد کنید: nano ~/go/src/hello/hello.go کد زیر را در پرونده قرار دهید: package mainimport "fmt"func main() { fmt.Printf("Hello, World\n")} برای ساختن کد به فهرست ~/go/src/hello و go build بروید: cd ~/go/src/hello go buildgo buildدستور فوق یک عامل اجرایی به نام خود ایجاد می کند hello . اجرایی را با تایپ کردن اجرا کنید: ./helloاگر خروجی زیر را می بینید ، Go را با موفقیت نصب کرده اید.Hello, World نتیجه اکنون که Go را بارگیری و نصب کرده اید ، می توانید شروع به نوشتن کد Go خود کنید .

شنبه, 02 آذر 1398

ادامه مطلب