سرور مجازی پرتقال

سرور مجازی پرتقال

خرید سرور مجازی پرتقال: ارائه سرور مجازی لینوکسی از کشور پرتقال، مناسب برای عبور از تحریم ها، تریدر ها، دولوپرهای گوگل، سایتهای بانکی و .. با کانفیگهای متنوع.


ویژگی های سرور مجازی پرتقال:


سرور های مجازی پرتقال مجهز به هارد SSD هستند، که باعث افزایش کیفیت، سرعت و کارایی سرور های مجازی می شود . سرورهای مجازی پرتقال دارای پلن های متنوعی هستند که شما میتوانید براساس نیاز خود آن را انتخاب کنید. سرورهای پرتقال ما ایده آل برای میزبانی از سرورهای وب، پایگاه های داده و استفاده به عنوان سرور مجازی بایننس و ترید هستند که میتوانید از آن به عنوان آی پی ثابت برای بایننس و دیگر صرافی ها استفاده کنید. همه سرورها به پورت 1Gbps متصل هستند.

هنگام خرید سرور مجازی پرتقال امکان نصب برخی از توابع پر طرفدار لینوکس قابل نصب میباشد که در حین سفارش امکان انتخاب سیستم عامل مورد نظر میسر است.

پلن های سرور مجازی پرتقال

مشخصات A1 A2 A3 A4
CPU/پردازنده 1vCore 1vCore 2vCore 2vCore
RAM/حافظه 768M 1024M 2048M 4096M
HDD/هارد دیسک 20G 30G 40G 20G
نوع هارد دیسک SSD SSD SSD SSD
نوع مجازی ساز KVM KVM KVM KVM
Port/پورت 1Gbps 1Gbps 1Gbps 1Gbps
BW/ترافیک 750GB/M 1.5TB/M 2TB/M 2.5TB/M
DC/دیتاسنتر قابل سفارش از 43 کشور قابل سفارش از 43 کشور قابل سفارش از 43 کشور قابل سفارش از 43 کشور
OS/سیستم عامل Linux Linux Linux Linux
زمان تحویل 1-24 hours 1-24 hours 1-24 hours 1-24 hours
آپ تایم %99.99 %99.99 %99.99 %99.99
پشتیبانی
ماهیانه/تومان 414,000 643,770 968,760 1,184,040
  سفارش سفارش سفارش سفارش

پلــن مورد نظرتـــان را نیــافتید؟!

همین حالا پلن انتخابی یا کانفیگ اختصاصیتان را درخواست کنید

پشتیبانی 24/7

وان سرور با تیمی قدرتمند پشتیبانی 24 ساعته در هفت روز هفته را برای کاربران گرامی وان سرور تدارک دیده تا در هر زمان افتخار خدمت رسانی داشته باشد. پشتیبانی از طریق تیکت و تماس.

آپتایم 99.99%

سرورهای وان سرور از معتبرترین دیتاسنترهای جهان که دارای تضمین آپ تایم 99.99% میباشند، تیم وان سرور به صورت 24 ساعته در حال مانیتورینگ سرورها هستند تا در صورت وجود هرگونه اختلال و مشکل سریعا پیگیر حل مشکل باشند.

مجازی ساز KVM

میزبانی سرورهای مجازی در کنترل پنل Virtualizor امکان دسترسی مدیریتی بهتر با قابلیت نصب و مدیریت سیستم عامل را به شما میدهد که مناسب افرادی با کاربردهای آموزشی میباشد.

هارد NVMe

پرسرعت ترین هارد تا لحظه حال از نوع ssd Nvme میباشد که با اختلاف زیادی از رقبای نوع دیگر هاردها انتقال دیتا دارد، انتقال دیتا با سرعت تقریبا 8GB/s تجربه کاربری بهتری را در مجازی ها به نمایش میگذارد.

سیستم عامل لینوکس

این نوع سرورها به دلیل دیتاسنتری بودن، فقط به نصب سیستم عامل های لینوکس محدود هستند. امکان نصب اکثریت توابع پر مخاطب لینوکس در این سرور محیاست.

ارائه IPv4

هر سرور مجازی دارای یک آی پی اختصاصی از نوع IPv4 از همین کشور میباشد که تا زمان لغو سفارش در اختیار شماست.

برخی از سیستم عامل های قابل پشتیبانی

سوالات متداول

برخی از سوالاتی که ممکن است در ابتدا داشته باشید

بله؛ این سرورها کنترل پنل مدیریتی دارن که میتوانید برخی از توابع لینوکس را بدون نیاز به درخواست پشتیبانی نصب کنید.

منابع سخت افزاری گفته شده در هر پلن کاملا اختصاصی در اختیار کاربران قرار میگیرد.

بله، فقط امکان ارتقای پلن در صورت موجود بودن در هر بازه زمانی ممکن است و محاسبه هزینه ارتقا بر اساس زمان مانده و تفاوت قیمت دو پلن میباشد . در این خصوص میتوانید از طریق تیکت درخواست ارتقاتون رو به پشتیبانی ارسال کنید.

به دلیل دیتاسنتری بودن سرورها قابلیت ارتقای ترافیک نیست، تنها راه افزایش ترافیک ارتقای سرویس به پلن بالاتر میباشد. توجه داشته باشید که ترافیک سرور ها در بازه زمانی 30 روزه به صورت خودکار 0 میشود.

به دلیل دیتاسنتری بودن سرورها امکان ارتقای بخشی منابع ممکن نیست! در صورت ارتقا میتوانید پلن سرورتون رو به پلن بالاتر ارتقا بدهید. امکان تغییر آی پی هم میسر نیست.

اگر جواب سوالتان را نیافتید، میتوانید از لینک زیر در بخش تماس با ما از طریق پلهای ارتباطی با ما در ارتباط باشید.

صفحه تماس بـــا مـــا

نظرات مشتریان

جزیره آموزشی

برخی از پستهای آموزشی پیشنهادی
آموزش حذف اکانت از WHM

آموزش حذف اکانت از WHM

آموزش حذف اکانت از WHMTerminate an accountبرای این کار وارد WHM خود شوید و روی گزینه Terminate an account کلیک نمایید.در صفحه باز شده نام دامنه ( یا user) مورد نظر خود را انتخاب می نمایید و روی Terminate کلیک می نمایید.برای خرید نمایندگی هاست لینوکس کلیک کنید

پنج‌شنبه, 16 مرداد 1393

ادامه مطلب
تابع Python map()

تابع Python map()

تابع Python map()map()یک تابع داخلی در پایتون است که یک تابع را برای همه عناصر در یک تکرار معین اعمال می کند. این امکان را به شما می دهد تا بدون استفاده از حلقه ، کد ساده و تمیز بنویسید.تابع map() به شکل زیر می باشد:map(function, iterable, ...)این تابع دو استدلال اجباری را می پذیرد:function- عملکردی که برای هر عنصر از iterable فراخوانی می شود .iterable- یک یا چند مورد که از تکرار پشتیبانی می کند. بسیاری از اشیاء داخلی در پایتون ، مانند لیست ها ، دیکشنری ها و tuples، جز iterables هستند.در پایتون 3 ، map()یک شی نقشه با اندازه مساوی با موضوع تکرار شونده منتقل می شود. در پایتون 2 ، تابع یک لیست را برمی گرداند.برای مثال بهتر توضیح دهیم که تابع map()چگونه کار می کند. بگویید ما یک لیست داریم و ما میخواهیم هر عنصر موجود در لیست را به حروف بزرگ تبدیل کنیم.یک راه برای انجام این کار استفاده از حلقه forاست:directions = ["north", "east", "south", "west"]directions_upper = []for direction in directions: d = direction.upper() directions_upper.append(d)print(directions_upper)خروجی:['NORTH', 'EAST', 'SOUTH', 'WEST']با تابعmap() ، کد بسیار ساده تر و انعطاف پذیر تر خواهد بود.def to_upper_case(s): return s.upper()directions = ["north", "east", "south", "west"]directions_upper = map(to_upper_case, directions)print(list(directions_upper))از تابع list() برای تبدیل شی map به list استفاده می کنیم :خروجی:['NORTH', 'EAST', 'SOUTH', 'WEST']اگر تابع برگشتی ساده باشد ، روش دیگر Pythonic استفاده از یک تابع lambda است:directions = ["north", "east", "south", "west"]directions_upper = map(lambda s: s.upper(), directions)print(list(directions_upper))در اینجا مثال دیگری وجود دارد که نشان می دهد چگونه می توانید لیستی از اعداد مربع را از 1 تا 10 ایجاد کنید:squares = map(lambda n: n*n , range(1, 11))print(list(squares))خروجی:[1, 4, 9, 16, 25, 36, 49, 64, 81, 100]range()دنباله ای از اعداد صحیح را ایجاد می کند.استفاده از map() با چند Iterablesشما میتوانید با تابعmap()تعداد زیادی iterables منتقل کنید. تعداد آرگومانهای ورودی موردنیاز که تابع iterables را می پذیرد باید برابر با تعداد تکرارها باشد.مثال زیر نحوه انجام ضرب عناصر خرد را در دو لیست نشان می دهد:def multiply(x, y): return x * ya = [1, 4, 6]b = [2, 3, 5]result = map(multiply, a, b)print(list(result))خروجی:[2, 12, 30]همان کد ، اما با استفاده از تابع lambda به این شکل است:a = [1, 4, 6]b = [2, 3, 5]result = map(lambda x, y: x*y, a, b)print(list(result))با ارائه چندین iterables ، اندازه خروجی برگشتی برابر با کوتاهترین iterables است.بیایید مثالی را مشاهده کنیم وقتی که iterables با طول یکسان نیستند:a = [1, 4, 6]b = [2, 3, 5, 7, 8]result = map(lambda x, y: x*y, a, b)print(list(result))عناصر اضافی (7 و 8) نادیده گرفته می شوند:خروجی:[2, 12, 30]نتیجه گیریتابع پایتونmap()به همراه یک تابع یک شی iterable را می گیرد و آن تابع را برای هر عنصر در iterable اعمال می کند.

دوشنبه, 23 تیر 1399

ادامه مطلب
نصب وردپرس در اوبونتو ubuntu

نصب وردپرس در اوبونتو ubuntu

نصب وردپرس در اوبونتو ubuntuدر این آموزش به نحوه ی نصب وردپرس در سیستم عامل اوبونتو ubuntu می پردازیم.سعی شده این آموزش ساده در نظر گرفته شده باشد، و به دور از پیچیدگی های خاصی به این مبحث پرداخته شده باشد.پیشنیاز هایک سرور ابونتو با دسترسی rootیک دامنه، که با استفاده از BIND به سرور متصل شده باشد. ( می توانید با استفاده از آموزش راه اندازی DNS سرور دامنه خود را به سرور متصل کنید )پیکربندی سروربررسی DNS سروربرای ادامه کار باید مطمئن شویم که دامنه ما به سرور ست شده است. ما این کار را با استفاده از دستور ping انجام خواهیم داد.با استفاده از دستور زیر ما این کار را انجام می دهیم ( مثلا دامنه ی ما siraei.com است )ping siraei.comخروجی به دست آمده چیزی شبیه زیر استC:\Users\Siraei>ping siraei.comPinging siraei.com [127.0.0.1] with 32 bytes of data:Reply from 127.0.0.1: bytes=32 time=51ms TTL=52Reply from 127.0.0.1: bytes=32 time=48ms TTL=52Reply from 127.0.0.1: bytes=32 time=50ms TTL=52Reply from 127.0.0.1: bytes=32 time=47ms TTL=52Ping statistics for 127.0.0.1: Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss),Approximate round trip times in milli-seconds: Minimum = 47ms, Maximum = 51ms, Average = 49msالبته در اینجا به جای 127.0.0.1 ما باید ip سرور خود را مشاهده کنیم.اگر در خروجی ip سرور را مشاهده نکردید باید کمی صبر کنید تا رکورد های DNS آپدیت شوند، یا به عبارت دیگر نیم سرور ها در سطح اینترنت پخش شوند.آپدیت کردن سیستمما باید سیستم خود را آپدیت کنیم.apt updateسپسapt upgradeایجاد کاربردر این جا یک یوزر یا کاربر برای استفاده از وردپرس ایجاد می کنیم. ( به جای ali می توانیم نام دلخواه خود را وارد کنیم.adduser aliسپس، پسورد یوزر مورد نظر را وارد می کنیم.تنظیم ساعت و تایم زون (timezone)در ادامه ما نیاز به ست کردن ساعت و تاریخ و همچنین در کل تایم زون سرور داریم، که با استفاده از دستور زیر آن را انجام می دهیم.dpkg-reconfigure tzdataایجاد یک دایرکتوری ( پوشه ) برای وردپرسخب، ما باید یک پوشه برای محل نصب وردپرس ایجاد کنیم، برای مثال :mkdir /var/www/wordpressپرمیژن ها یا همان مجوز های سطح دسترسی باید به یوزر ایجاد شده داده شود :chown ali:ali /var/www/wordpressنصب نرم افزار های مورد نیازنصب پکیج منیجر

سرور مجازی وارز

ارائه سرور مجازی وارز هلند...امکان ارائه سرور مجازی برای تست نفوذ با سیستم عامل کالی لینوکس

قبل از اینکه نصب وردپرس را ادامه دهیم، باید بعضی از نرم افزار های مورد نیاز را نصب کنبم.apt install nginx mariadb-server mariadb-client php-fpm php-cli php-zip php-xml php-mysql php-json php-curl php-imagick certbot python3-certbot-nginxبررسی نسخه php نصب شدهما برای مراحل بعدی نیاز به نسخه php نصب شده داریم، پس با استفاده از دستور زیر آن را مشاهده می کینم:php -vچیزی شبیه به زیر مشاهده می شود :PHP 7.4.3 (cli) (built: Oct 6 2020 15:47:56) ( NTS )Copyright (c) The PHP GroupZend Engine v3.4.0, Copyright (c) Zend Technologies with Zend OPcache v7.4.3, Copyright (c), by Zend Technologiesنصب WP-CLIWP-CLI کارکرد های زیادی در رابطه با وردپرس از طریق خط فرمان را به ما می دهد.برای نصب از دستورات زیر استفاده می کینم:curl -O https://raw.githubusercontent.com/wp-cli/builds/gh-pages/phar/wp-cli.pharchmod +x wp-cli.pharmv wp-cli.phar /usr/local/bin/wpپیکربندی نرم افزار های مورد نیازپیکربندی phpفایل پیکربندی را با استفاده از یک نرم افزار ادیتور متن باز می کنیم.nano /etc/php/7.4/fpm/pool.d/www.confخطوط زیر را پیدا می کنیم:user = www-datagroup = www-dataبه جای www-data یوزری که قبلا ایجاد کردیم را وارد می کینم:user = aligroup = aliبرای ذخیره سازی از کلید های ترکیبی Ctrl و S و همچنین برای خروج از Ctrl و C استفاده می کنیم.ما برای تایید تغییرات مورد نظر مان نیاز به راه اندازی و ریلود کردن مجدد پیکربندی داریم. با توجه به دستورات زیر از نسخه ی php مورد نظر مان استفاده می کنیم (به جای 7.4).systemctl stop php7.4-fpmsystemctl start php7.4-fpmپیکربندی nginxیک فایل پیکربندی با توجه به دستور زیر ایجاد می کنیم:nano /etc/nginx/sites-available/wordpressموارد زیر را در آن میریزیم:server { listen 80; server_name example.com; root /var/www/wordpress; index index.php; location / { try_files $uri $uri/ /index.php?$args; } location ~ \.php$ { include snippets/fastcgi-php.conf; fastcgi_pass unix:/run/php/php7.4-fpm.sock; }}ویرایش محتوا:به جای عبارت example.com دامنه مورد نظر خود را وارد می کنیم.به جای /var/www/wordpress پوشه ی وردپرس که از قبل ایجاد نمودیم وارد می کنیم.در خط fastcgi_pass unix:/run/php/php7.4-fpm.sock; و به جای 7.4 نسخه ی php مپخود را جایگزین می کنیم.فایل را ذخیره و می بندیم.فایل پیکربندی را با توجه به دستور زیر فعال می کنیم:ln -s /etc/nginx/sites-available/wordpress /etc/nginx/sites-enabled/wordpressراه اندازی مجدد :systemctl reload nginxپیکربندی MariaDBبا تایپ کردن mysql به شل پایگاه داده دسترسی پیدا می کنیم.یک حساب در پایگاه داده برای یوزر سیستم ایجاد می کنیم. به جای ali نام کاربری را که در مراحل قبل ایجاد شده جایگزین می کنیم.CREATE USER 'ali'@'localhost' IDENTIFIED VIA unix_socket;ما از دیتابیس wordpress_db برای وردپرس استفاده می کنیم. کاربر برای کار با پایگاه داده به سطح دسترسی یا پرمیژن نیاز دارد. دیتابیس wordpress_db بعدا توسط WP-CLI ایجاد خواهد شد:GRANT ALL ON wordpress_db.* TO 'holu'@'localhost';سپس با تایپ کردن \q شل را می بندیم.پیکربندی پشتیبانی از HTTPSدستور زیر را با توجه به جایگزینی نام دامنه خود به جای example.com اجرا می کنیم:certbot -d example.comایمیل خود را وارد می کنیم و سپس قوانین را تایید کرده و می پذیریم.سپس گزینه ی 2 را برای انجام عمل ریدایرکت وارد می کنیم.نصب وردپرسبا یوزر عادی ای که در مرحله ی قبل ساختیم به سرور متصل می شویم:ssh ali@10.0.0.1پوشه ی فعلی را با همان پوشه که از قبل و در مراحل بالا ایجاد کردیم جایگزین می کنیم:cd /var/www/wordpressدر اینجا وردپرس را دانلود می کنیم:wp core downloadفایل wp-config.php را ایجاد می کنیم. به جای ali یوزر ی که در مراحل قبل ایجاد شده وارد می کنیم:wp config create --dbname=wordpress_db --dbuser=ali --prompt=دیتابیس wordpress_db را ایجاد می کنیم:wp db createنصب وردپرس :بجای example.com نام دامنه خود را وارد می کنیم.به جای ali نام یوزر وردپرس دلخواه را وارد می کنیم.به جای ali@example.com ایمیل خود را وارد می کنیم.wp core install --url=https://example.com --title="WordPress Blog" --admin_user=ali --admin_email=ali@example.comWP-CLI رمز عبور ما را ایجاد می کند و آن را در ترمینال نمایش می دهد، همچنین ما برای دسترسی به پنل مدیریت وردپرس می توانیم به https://example.com/wp-admin برویم.اما! در نهایت:جمع بندیخب، ما در این آموزش به نحوه ی نصب و پیکربندی وردپرس (WordPress) در سیستم عامل اوبونتو (ubuntu) پرداختیم.امیدواریم این آموزش مورد پسند شما قرار گرفته و نهایت استفاده رو برده باشید. درصورت هرگونه سوال یا مشکل از طریق کامنت با ما در ارتباط باشید.

یکشنبه, 28 آذر 1400

ادامه مطلب