ثبت دامنه

ثبت دامنه

از ساخت یک سایت ساده تا ایجاد یک فروشگاه آنلاین، ما همه ی نیازهایی را که برای پیشرفت آنلاین نیاز دارید در اختیار داریم.ثبت، انتقال و تمدید دامین به صورت آنی به همراه هاستدامنه، دامین یا دومین در فارسی به معنی قلمرو یا گستره می باشد . محور اصلی وب سایت ها و کلیه فعالیتهای Online و تجارتهای الکترونیکی است. نام دامین (Domain) نشان دهنده محتوا و خلاصه مطالب و عناوینی است که کاربر اینترنتی انتظار دارد با آن روبرو شود. به عبارتی دیگر نام دامنه (Domain) گویای هدف سازنده وب سایت است و از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. از این رو نام مناسب بسیار حیاتی و تاثیرگذار است.

ثبت دامنه:

ثبت دامین اولین قدم جهت داشتن وب سایت است. در صورتی که نام مناسبی به عنوان نام دامین در نظر بگیرید، می‌توانید جایگاه مناسبی در فهرست سایتهای جستجو شده بیابید. خرید دامین مناسب مهم ترین رکن اساسی داشتن یک وب سایت خوب است. چنانچه حتی با طراحی صفحات وب مناسب و داشتن محتوای خوب، اگر به ثبت دامین یا خرید دامنه نامناسب مبادرت ورزید، تمام زحماتی که در طراحی وب به کار گرفته شده است، از بین خواهد رفت. به عنوان مثال ثبت دامین طولانی، امکان بروز اشتباه تایپی را بالا برده و دسترسی به وب سایت را هر چند با طراحی وب عالی به مخاطره می‌اندازد.
به علاوه خرید دامنه در شرکتهای معتبر از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. چرا که در صورت نیاز به تمدید دامنه پس از مدت مقتضی، در صورتی که شرکتی که مبادرت به ثبت دامین نموده در دسترس نباشد .

همین حــالـا دامنــه مورد نـظر خودتـان را نهـــــایــی کنید..

برای ثبت دامنه از لینک روبرو اقدام کنید

برخی از پسوندهای قابل ثبت

سوالات متداول

برخی از سوالاتی که ممکن است در ابتدا داشته باشید

خیر، کلیه رجیستریهای جهانی، ثبت و تمدید دامنه را در کمترین حالت یک ساله ثبت میکنند.

بله، هر دامنه ای که در حالت قفل نباشد امکان انتقال به رجیستری ما ممکن است.

برای ثبت دامنه با پسوند IR طبق قوانین سایت جمهوری اسلامی، دارنده دامنه بایستی در سایت nic.ir عضو باشد و سپس با شناسه نیک آن حساب میتواند دامنه مورد نظر را در پنل نیک خود ثبت کند. برای ثبت دامنه ir این مورد اجباریست.

بله، تمامی دسترسی به دامنه برای شما از پنل کاربری وان سرور فعال است. همچنین برای پسوند های ملی مانند .ir میتوانید از پنل کاربری ایرنیک خود در سایت nic.ir نیم سرورهای دامنه را مدیریت کنید.

خیر، در صورت نیاز به تغییر دامنه فقط امکان سفارش جدید دامنه مقدور است.

خیر، دامنه مرحله اول راه اندازی یک سایت میباشد تا نشانی آدرس خود را در سطح اینترنت داشته باشید. در مرحله بعد نیازمند یک فضای ابری برای ذخیره اطلاعات سایتتان هستید که به عنوان هاست معرفی میشود. میتوانید در حین سفارش دامنه، هاست خودتان برای دامنه مورد نظرتان انتخاب کنید.

صفحه مربوط به معرفی هاست

اگر جواب سوالتان را نیافتید، میتوانید از لینک زیر در بخش تماس با ما از طریق پلهای ارتباطی با ما در ارتباط باشید.

صفحه تماس بـــا مـــا

نظرات مشتریان

برخی از نظرات مشتریان وان سرور

جزیره آموزشی

برخی از پستهای آموزشی پیشنهادی
آموزش افزودن دامین در سی پنل (Cpanel)

آموزش افزودن دامین در سی پنل (Cpanel)

آموزش افزودن دامین در سی پنل (Cpanel)اگر دامنه جدیدی خریداری کرده اید و می خواهید از آن در وب سرور خود استفاده کنید ، ابتدا باید دامنه را به وب سرور خود اضافه کنید. اما قبل از آن ، باید اطمینان حاصل کنید که DNS دامنه از قبل به سرور وب شما ست شده شده است. در این مقاله به آموزش افزودن دامین در سی پنل (Cpanel)میپردازیم. افزودن دامین در سی پنلبرای افزودن دامین جدید به سی پنل مراحل زیر را دنبال کنید:لاگین کردن در Cpanelدر سی پنل خود همانند تصویر زیر لاگین کنید. توجه داشته باشید که از نام کاربری و پسوردی که دریافت کردید استفاده کنید.رفتن به قسمت Addon Domainsدر cpanel خود و در بخش Domains بر روی Addon Domains کلیک نمایید.افزودن دامیندر جای خالی نام دامنه جدید را وارد کنید. نام FTP و دایرکتوری به صورت خودکار ایجاد می شوند. برای حساب نیز یک پسورد انتخاب کنید.بعد از پر کردن اطلاعات بر روی دکمه ی Add Domain کلیک نمایید.موفقیت آمیز بودن کار و نتیجهو در آخر پیامی با عنوان موفقیت آمیز بودن ایجاد دامین جدید ظاهر میشود.در صورت داشتن سوال و یا بروز مشکل در افزودن دامین جدید در Cpanel با بخش پشتیبانی در ارتباط باشید.

چهارشنبه, 16 مهر 1399

ادامه مطلب
دستور Sysctl در لینوکس

دستور Sysctl در لینوکس

دستور Sysctl در لینوکسدر این مقاله نحوه استفاده از دستور sysctlدر لینوکس برای مشاهده و اصلاح پارامترهای هسته در زمان اجرا توضیح داده شده است.استفاده ازsysctlبرای مشاهده پارامترهای هستهبرای مشاهده کلیه پارامترهای هسته فعلی، گزینه sysctl، را با استفاده از -a فراخوانی کنید:sysctl -aخروجی یک لیست بزرگ است که چیزی شبیه به شکل زیر خواهد بود که در آن هر خط نام پارامتر و مقدار آن را نشان می دهد:abi.vsyscall32 = 1debug.exception-trace = 1debug.kprobes-optimization = 1...همه کاربران می توانند پارامترهای هسته فعلی را مشاهده کنند. فقط کاربر root می تواند مقادیر خود را تغییر دهد.می توانید با وارد کردن نام آن به عنوان آرگومان در sysctl ، مقدار یک پارامتر واحد را بررسی کنید . به عنوان مثال ، برای بررسی مقدار swappiness فعلی ، تایپ می کنید:sysctl vm.swappinessخروجی:vm.swappiness = 60Swappiness یک ویژگی هسته لینوکس است که مشخص می کند چند بار سیستم از فضای swap استفاده خواهد کرد .در این دستور sysctl اطلاعات از دایرکتوری /proc/sysخوانده می شود. دایرکتوری/proc/sys مجازی است که شامل اشیاء پرونده ای است که می تواند برای مشاهده و تنظیم پارامترهای هسته فعلی استفاده شود.همچنین می توانید با نمایش محتوای پرونده مناسب ، مقدار پارامتر را مشاهده کنید. تنها تفاوت در نحوه ارائه پرونده است. به عنوان مثال ، هر دو sysctl vm.swappinessو cat /proc/sys/vm/swappinessهمان خروجی را دارند. هنگام استفاده از دایرکتوری sysctl، اسلایدها با نقاط جایگزین می شوند و قسمت proc.sys فرض می شود.استفاده از sysctlبرای تغییر پارامترهای کرنلبرای تنظیم یک پارامتر کرنل در زمان اجرا ،دستور sysctl را به همراه نام و مقدار پارامتر در قالب زیر اجرا کنید:sysctl -w parameter=valueاگر مقدار شامل فضای خالی یا کاراکترهای ویژه است ، مقدار آن را بین "" قرار دهید. همچنین می توانید چندین parameter=valueزوج را در همان فرمان منتقل کنید.به عنوان مثال ، برای فعال کردن ارسال بسته IPv4 ، اجرا کنید:sysctl -w net.ipv4.ip_forward=1این تغییر بلافاصله اعمال می شود ، اما پایدار نیست. پس از راه اندازی مجدد سیستم ، مقدار پیش فرض بارگیری می شود.برای تنظیم یک پارامتر به طور دائم ، باید تنظیمات را در پرونده /etc/sysctl.confیا /etc/sysctl.dبنویسید :sysctl -w net.ipv4.ip_forward=1 >> /etc/sysctl.confروش دیگر برای تغییر پارامترها استفاده از دستورechoبرای نوشتن تنظیمات در پرونده های موجود در فهرست/proc/sysاست. به عنوان مثال ، به جای اجرای دستور فوق ، می توانید از موارد زیر استفاده کنید:echo 1 > /proc/sys/net/ipv4/ip_forwardاین گزینه -p به شما امکان می دهد تنظیمات را از یک فایل پیکربندی بارگیری کنید:sysctl -p /etc/sysctl.d/file_name.confوقتی فایلی داده نشد ، sysctlپرونده /etc/sysctl.confرا میخواند.نتیجه گیریدستورsysctl به شما امکان می دهد پارامترهای هسته لینوکس را مشاهده و تغییر دهید.

سه‌شنبه, 17 تیر 1399

ادامه مطلب
پنل دانش گوگل (Knowledge Panel) چیست؟

پنل دانش گوگل (Knowledge Panel) چیست؟

پنل دانش گوگل (Knowledge Panel) چیست؟پنل دانش گوگل (Knowledge Panel) یا همان نالج پنل گوگل پنلی است که وقتی اسم یک شخص را در گوگل سرچ میکنید در سمت راست صفحه برای شما باز میشود، این پنل معمولا برای افراد معروف و یا افرادی که در گوگل رزومه ای معتبری دارند باز میشود.پنل دانش گوگل اطلاعات خود را از کجا نمایش میدهد؟گراف دانش (Knowledge Graph) یک پایگاه دانش است که در موتور جستجوی وب گوگل استفاده می‌شود و به صورت جستجوی مفهومی عمل می‌کند و اطلاعاتش را از پایگاه‌های داده بسیاری کسب می‌کند. این پنجره اطلاعات گسترده‌ای درباره موضوع مورد جستجو ارائه می‌کند و هدف آن کمک به کاربران برای رسیدن به اطلاعات مورد نظرشان در کمترین زمان ممکن است. (ویکی پدیا)مزایای نالج پنل گوگل چیست؟نالج پنل گوگل در واقع میتواند یک رزومه بین المللی و معتبر برای شما در هر رشته ای باشد، هم اکنون خواننده ها، بازیگر ها، فوتبالیست ها، و یا حتی نویسنده ها و یا کارگردان های معروف و مطرح در سطح دنیا دارای این پنل در گوگل هستند، در واقع زمانی که این پنل با نام شما در گوگل درج میشود و اطلاعات شما همچون نام و شغل و بیوگرافی شما را در ان نمایش میدهد بدین معنی است که شما توسط گوگل که معتبرترین موتور جستجوی جهان برای تمامی مردم است یک فرد شناخته شده هستید،چرا که همانطور که در بالا اشاره کردیم این نالج پنل یا همان گراف دانش (Knowledge Graph) اطلاعات خود را از موتور جستجوی گوگل دریافت میکند و بدین منظور وقتی شما دارای این پنل باشید دارای یک رزومه بین المللی میباشید.دریافت تیک آبی اینستاگرام با نالج پنل گوگلبله درست متوجه شدید، شما برای دریافت تیک ابی اینستاگرام اولین و مهمترین چیزی که باید داشته باشید یک نالج پنل گوگل است، چرا؟ به همان دلیل رزومه ای بین المللی که باید برای شما وجود داشته باشد که یکی از مهم ترین فاکتور های اینستاگرام برای تایید درخواست تیک ابی شما است، اگر شما الان اسم هر کسی که در اینستاگرام تیک ابی دارد را در گوگل سرچ کنید میبینید که یک پنل برای این شخص مربوط به شغل او برای طراحی و نمایان شده است، پس یکی از مهمترین فاکتور ها برای دریافت تیک ابی اینستاگرام دارا بودن یک نالج پنل مربوط به شماست.ساخت نالج پنل گوگلساخت نالج پنل گوگل برای افراد مختلف متفاوت و مربوط به شغل آن هاست، مثلا برای خواننده ها باید در وبسایت های جهانی و معتبر دنیا موزیک ثبت شود، برای بازیگران و یا کارگردان ها و یا کسانی که اهل سینما هستند باید در وبسایت IMDB رزومه ای مشخصی داشته باشند، ولی تنها برای این 2 قشر جامعه کار به این سادگیست و برای اقشار مختلف دیگر همچون دکتر، مهندس و یا ... این کار کاری بسیار سخت است ولی تیم وان سرور بزودی امکانی برای شما فراهم میکند که میتوانید سفارش ساخت نالج پنل گوگل خود را با هر اطلاعاتی به تیم ما بسپرید.

سه‌شنبه, 25 خرداد 1400

ادامه مطلب